i5 9600KF - 1660 Super darboğaz yapar mı?

Berkcan2179

Kilopat
Daha fazla  
Çoğu oyunda bu sorunu yaşıyorum, en çok da R6 Siege'de. Darboğaz imkanı var mı bu ikisinin? Ara sıra drop da giriyor bu yüzden. Soğutmamda sorun yok 60'ı geçmiyor işlemci ya da Ghost Spectre'nin işletim sistemini kullanıyorum bununla alakalı olabilir mi? MSI Afterburner'da aynı değeri veriyor. Windows 11 kullanıyorum, fıttırmak üzereyim.

Grafikler en yüksekte bu arada hepsinde değişmiyor oyunların, bir tek CS'de olmuyor.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 30
Çoğu oyunda bu sorunu yaşıyorum, en çok da R6 Siege'de. Darboğaz imkanı var mı bu ikisinin? Ara sıra drop da giriyor bu yüzden. Soğutmamda sorun yok 60'ı geçmiyor işlemci ya da Ghost Spectre'nin işletim sistemini kullanıyorum bununla alakalı olabilir mi? MSI Afterburner'da aynı değeri veriyor. Windows 11 kullanıyorum, fıttırmak üzereyim.

Grafikler en yüksekte bu arada hepsinde değişmiyor oyunların, bir tek CS'de olmuyor.
Böyle ölçüm yapmak çok sağlıklı sonuç vermeyecektir. MSI Afterburner ile oyun için GPU ve CPU kullanım değerlerini kontrol etmek daha faydalı olacaktır. Mümkünse oradaki değerleri paylaşabilir misiniz, zaten kullandığınızı belirtmişsiniz. Bu arada 9600 ve 1660S ikilisinin darboğaz yapacağını düşünmüyorum. Oyun içi Vsync ayarı falan kapalı değil mi hocam bu arada?

Geri
Yukarı