i5 9600KF ekran kartı tavsiyesi

Loji

Centipat
Arkadaşlar sistem toplayacağım bu kartı kullanan arkadaşlarımız oldu mu? Oyunlarda olsun video edit işleri olsun genel olarak nasıl bir karttır farklı bir sitede okudum alınmaya değmeyecek kart gibi ifadelere rastladım ayrıca RTX 2070 olup 2-3 gün öncesine kadar 4400 civarı bir fiyatı vardı şimdi 5169 olmuş. Ya da 400 lira daha verip RTX 2070 Super Gaming kart mı almalı sonra olarak bu karta işlemci Intel Core i5 9600KF düşünüyorum. Dar boğaz yapar mı?

.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi almadıysanız 6 Core/12 Threads standartıyla çıkış yapacak olan 10.nesil i5'leri bekleyin derim, fiyat anlamında 9. nesillerden fazla bir farkı olmayacağı gibi HT desteğiyle beraber gelecek olması, arka plan uygulama ve programlarınız açıkken veya ilerleyen dönemlerde işlemciye aşırı yük bindiren multicore destekli yazılımlarda kazanacağınız hız ve kolaylık yanında oyunlarda oluşabilecek darboğaz sorunun önüne geçmesi noktasında büyük avantaj sağlayacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı