i5 GT820m sistem hangi oyunları kaldırır?

• Konuyu başlatan sarip
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 788
İşletim sistemi
Windows 10
FPS'in yüksek olur, ama dediğim gibi, o zaman oynamanın anlamı yok, adamları göremezsin ki bir kere, ama illa oynayacağım diyorsan bi dene, gene de zor görünüyor.
Peki eyvallah da GTA 5 stranded deep farcry 2 rocket league fortnite valorant csgo bu oyunlarda kaç FPS alırım ? Senide uğraştırıyor um kusuruma bakma bilgi almak istiyorum sadece

R6 en düşük ayar ve çözünürlükte 30-35 FPS zor alırsın. Ben GT 740M ile 40-50 FPS arası geziyorum.

Peki eyvallah da GTA 5 stranded deep farcry 2 rocket league fortnite valorant csgo bu oyunlarda kaç FPS alırım ? Senide uğraştırıyor um kusuruma bakma bilgi almak istiyorum sadece.
Yok kardeşim niye uğraştırasın, forum sonuçta burası cevap vermeyi ben seçtim, saydığın oyunlarda düşük fpsler alacağını, hatta pcnin açamayacağını düşünüyorum, ama sanırım csgo oynayabilirsin. 4 GB RAM ve kötü bir ekran kartı olan arkadaşım CSGO'da idare ediyordu, far cry 2 oynarsın, GTA 5, Stranded Deep, Valorant ve Fortnite zorlayabilir.

Yok kardeşim niye uğraştırasın, forum sonuçta burası cevap vermeyi ben seçtim, saydığın oyunlarda düşük fpsler alacağını, hatta pcnin açamayacağını düşünüyorum, ama sanırım csgo oynayabilirsin. 4 GB RAM ve kötü bir ekran kartı olan arkadaşım CSGO'da idare ediyordu, far cry 2 oynarsın, GTA 5, Stranded Deep, Valorant ve Fortnite zorlayabilir.
Ya valorant csgo rahat oynuyorum da fortnite boş geçelim senin benim pcem için önereceğin oyunlar varmı ultra Lowda oynamaya alışkınım
Yok kardeşim niye uğraştırasın, forum sonuçta burası cevap vermeyi ben seçtim, saydığın oyunlarda düşük FPS'ler alacağını, hatta PC'nin açamayacağını düşünüyorum, ama sanırım CS:GO oynayabilirsin. 4 GB RAM ve kötü bir ekran kartı olan arkadaşım CS:GO'da idare ediyordu, Far Cry 2 oynarsın, GTA 5, Stranded Deep, Valorant ve Fortnite zorlayabilir.

Bu arada bir de 2tane GPU var GPU 1 820M GPU, 2 Intel HD grafik ona göre tavsiye edin.

Ya valorant csgo rahat oynuyorum da fortnite boş geçelim senin benim pcem için önereceğin oyunlar varmı ultra Lowda oynamaya alışkınım

Bu arada bir de 2tane GPU var GPU 1 820M GPU, 2 Intel HD grafik ona göre tavsiye edin.
PC'lerimiz birbirine yakın, rainbow ve pubgm oynamanı öneririm, bende bu sıralar pek oyun oynamıyorum ondan önerebileceğim birşey aklıma gelmiyor, intel hd grafik kötüdür baya bu arada bilgin olsun.

Geri
Yukarı