i5 M520 işlemciye ekran kartı

Birsenwarsinn

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı alacağım ama bazisi darboğaz olur diyor, bazisi olmaz diyor. Hangisine uyacağımı şaşırdım. Özellikler şunlar.
Intel i5 M520 2.50 GHz.
8 GB RAM.
9800 GT ekran kartı.
Intel H55 anakart.
GTX 750 Ti diyorum darboğaz diyorlar ne yapayım darboğaz yapar mı? Ya da GT 1030 mu alsam?

Ekran kartı alacağım ama bazisi darboğaz olur diyor, bazisi olmaz diyor. Hangisine uyacağımı şaşırdım. Özellikler şunlar.
Intel i5 M520 2.50 GHz.
8 GB RAM.
9800 GT ekran kartı.
Intel H55 anakart.
GTX 750 Ti diyorum darboğaz diyorlar ne yapayım darboğaz yapar mı? Ya da GT 1030 mu alsam?

Hocam bütceniz varsa güzel bir ekran kartı alın ileride sistemi değiştirdiğinizde ekran kartı yönünden kafanız rahat olur.

Intel i5 M520 2.50 GHz.
8 GB RAM.
9800 GT ekran kartı.
Intel H55 anakart.
Hepsi darboğaz yapar. İçindeki ekran kartını kullanın.

Intel i5 M520 2.50 GHz.
8 GB RAM.
9800 GT ekran kartı.
Intel H55 anakart.
Şu an kullandığınız ekran kartı kalsın. Saydıklarınızın hepsi darboğaz yapar çünkü.

İşlemciniz eski olduğu için darboğaz söz konusu olacaktır bence anakart ve işlemci RAM gibi parçaları eskilerini satarak ve üstüne biraz koyarak yenileyebilirsiniz.

Hepsi darboğaz yapar. İçindeki ekran kartını kullanın.
İçindeki ekran kartını kullanmak istemiyorum bir değişiklik yapmak istiyorum dostum işlemci x3440 işlemci al sıkıntı olmaz diyorlar sence?
Şu an kullandığınız ekran kartı kalsın. Saydıklarınızın hepsi darboğaz yapar çünkü.
İçindeki ekran kartını kullanmak istemiyorum bir değişiklik yapmak istiyorum dostum işlemci x3440 işlemci al sıkıntı olmaz diyorlar sence?

Onu alma. 2010 çıkışlı işlemciyi napacaksın. 2020 yılındayız😀.

Yeni konular

Geri
Yukarı