i5 sistem ne kadar eder?

ben 6 bin falan eder hocam yani daha geçen aynısı geldi bim e her şey aynı bi intelinin nesli daha iyiydi ve 7 bin tl idi bence işlemciden 500 lira kırsan 2. el diye de bi 500 daha kır bence 6 5,5 bine satılır yani insanlar 100 lira bile olsa ucuz olsun diye 2. ele bakıyor insanlar şansı yüksek dolarda patladı zaten
hadi nesilden 500 daha kır 5 bin bence en az

ben 6 bin falan eder hocam yani daha geçen aynısı geldi bim e her şey aynı bi intelinin nesli daha iyiydi ve 7 bin tl idi bence işlemciden 500 lira kırsan 2. el diye de bi 500 daha kır bence 6 5,5 bine satılır yani insanlar 100 lira bile olsa ucuz olsun diye 2. ele bakıyor insanlar şansı yüksek dolarda patladı zaten
hadi nesilden 500 daha kır 5 bin bence en az
Hocam 6 bin TL'ye Ryzen 7 laptop alınabilir. 5 Bin'e bile kat kat iyi laptop alınır. Piyasayı bu şekilde yükseltiyorlar ikinci elde. 5 Bin TL saçmalık cidden.

Hocam haklısın 5 bin az değil de ben gördüğümü söylüyorum 5 bine ne alınabilirki
ayrıca zaten bu yılbaşından sonra falan satıcam bu kadar indirimde laptop satılır mı :)
ve acelem falan yok pazarlık falan yapmam

Üzerine 7nesil daha üretilen 3.nesil bir işlemci. (8yıllık...) Harici ekran kartı yok. Ekran full HD değil. Ram DDR4 değil. ssd var mı yok mu bilmiyoruz. 5-6bin tl ye ancak teknolojiden anlamayan birine satarsınız. 2.5-4 bin arası değişir ederi.

Geri
Yukarı