i5 ve GT 630M laptop CS:GO düşük FPS sorunu

Burak36

Hectopat
Daha fazla  
Ben CS:GO'ya giriyorum ve lobide iken hiç ama hiç kasma olmuyor ve FPS ise 210 civarında oynuyor. Fakat oyuna girdiğimde aniden 35 ve 40 civarına düşüyor ve kasıyor, ben de sinirleniyorum. YouTube'da gerekli tüm videoları (Unlost, vb.) izledim ve ayarları teker teker uyguladım ama hiçbirininki olmadı. Derdime derman olacak kimse yok mu?
PC özellikleri ;
  • Intel Core i5
  • 8GB RAM
  • NVIDIA Geforce GT630M Series

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim internet konusunda problemim var yarın yetkili servis gelip problemi çözecekler ben de anında istediğinizi atacağım. Teşekkür ederim .

MSI Afterburner oyun içi değerleri paylaşın. Bilgisayarın modelini de belirtin.
Bilgisayarımın modeli : CasperNirvana
Internetim arızalı yarın yetkili ekip gelip düzeltecek ve ben de internet düzelir düzelmez size hemen istediğinizi atacağım. Teşekkür ederim

Bende de aynı ekran kartı var ve bende de kasma sorunları var. Herkes ekran kartının güncel olmasından bahseder ama ben bu duruma katılmıyorum. Nvidia güncelleme yaptığı zaman neredeyse bütün ekran kartı modellerine birden yapıyor. Mesela Farcry 5'e game ready falan getiriyorlar halbuki gt630m nerede farcry 5 nerede. Ben sırf cs go oynamak için nvidia driverlarını teker teker denedim 353.62 , 36*.** ve 37*.**... Ve en iyi driver'ın 353.62 olduğuna karar verdim. Önceden farcry3'ü ve assasins creed 4'ü takılmadan oynarken şuan ac4'ü yüklediğim gibi sildim kastığı için, farcry 3'ün de ayarlarını düşürdüm. O yüzden tavsiyem en iyi driver'ı bulmaya çalış birde cs nin güncelleme aldığını unutmayalım, ne kadar yenilik gelirse daha da kasmaya devam edecek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı