GT 630M CS:GO Düşük FPS Sorunu

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar, GT 630M CSGO'da kasıyor, cok gıcık etti beni. İnternette adamlar 40-50-60 FPS'lerle oynuyorlar. Sorun nedir? Ayarlar full dusuk, 1024x768. Dust 2'de FPS'im 20, 30, bazen 40 oluyor.
  • GT 630M ekran kartı
  • i5-3230M işlemci
  • 8 GB DDR3 RAM

Isınma sorunu geliyor aklıma direk. Cs Go işlemci de kullandığı için ısınma sorunu yaratıyor olabilir bu nedenle sistem kendi gücünü azaltıyordur. Ya da cihazınız uzun süredir aktif olarak kullanılıyorsa artık yıpranmadan dolayı normaldir.

Sorun ısınmadan dolayı işlemcinin hızını düşürmesi. Çok iyi bir soğutma imkanı sağlarsan, fps sorunun ortadan kalkar.
Acer Aspire 5750G var bende. Yaptığım 20cm kasa fanlı soğutma sistemiyle, ısınmıyor ve ekran kartına overclock yapıp oynuyorum. Daha da akıcı olmuş oluyor.

Sorun ısınmadan dolayı işlemcinin hızını düşürmesi. Çok iyi bir soğutma imkanı sağlarsan, fps sorunun ortadan kalkar.
Acer Aspire 5750G var bende. Yaptığım 20cm kasa fanlı soğutma sistemiyle, ısınmıyor ve ekran kartına overclock yapıp oynuyorum. Daha da akıcı olmuş oluyor.
Kardeşim kaç aylık soru.

Merhabalar, GT 630M CSGO'da kasıyor, cok gıcık etti beni. İnternette adamlar 40-50-60 FPS'lerle oynuyorlar. Sorun nedir? Ayarlar full dusuk, 1024x768. Dust 2'de FPS'im 20, 30, bazen 40 oluyor.
  • GT 630M ekran kartı
  • i5-3230M işlemci
  • 8 GB DDR3 RAM
Sistem şarjda değilse şarjdayken oynayın. 2-3 kat FPS fark ediyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı