i58250U UHD Graphics 620 sistem GTA V performansı nasıl olur?

İşletim sistemi
Windows 10

Tolzmen

Decapat
Daha fazla  
Forza 4, GTA 5, Battlefield1, Far Cry 5, Bannerlord vb. oyunlardan kaç FPS alırım? Lütfen bilgilendirin. (Böyle forumlara ve teknoloji işlerine yeni başladım eğer eksik bilgi verdiysem veya hata yaptıysam lütfen bilgilendirin. :) )
Sistem:
i5 8250U.
UHD Graphics 620.
8GB RAM.

Hocam 8x2 olduğu için BIOS'tan yapılıabiliyor fakat yine 2 GB kullanmış görüldüğü gibi.
Demek istediğinizi anladım, ben VRAM 4GB olduğu için demiyorum, UHD Graphics 620 olmadığından şüpheliyim. 620'ye sahip arkadaşım en düşük ayarlara aldığı halde 15-20FPS maksimum görüyordu, bildiğim bir konu olduğu için ısrar ediyorum.

Demek istediğinizi anladım, ben VRAM 4 GB olduğu için demiyorum, UHD Graphics 620 olmadığından şüpheliyim. 620'ye sahip arkadaşım en düşük ayarlara aldığı halde 15-20FPS maksimum görüyordu, bildiğim bir konu olduğu için ısrar ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videolarda görüldüğü gibi, RAM'den kaynaklı. Benim demek istediğim, bunlar paylaşılan ekran kartının VRAM'i. Oyunlar da kullanılan değil. Onun yüzünden bu kadar fakat perforamans konusun da 1GB performansı veremiyorlar.

Hocam sisteminizi belirtmeniz lazım.

Merhabalar, etiketlere koymuştum, bundan sonrakilerde belirtirim yine de teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada GTA 5 için var veriler doğru gibi gözüküyor.

Sağ olun.

Forza 4, GTA 5, Battlefield1, Far Cry 5, Bannerlord vb. oyunlardan kaç FPS alırım? Lütfen bilgilendirin. (Böyle forumlara ve teknoloji işlerine yeni başladım eğer eksik bilgi verdiysem veya hata yaptıysam lütfen bilgilendirin. :) )
Sistem:
i5 8250U.
UHD Graphics 620.
8GB RAM.

Yanıtlayan herkese teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı