i7 10700 sistem nasıldır?

Wetttt

Kilopat
Öncelikle merhaba yakın zamanda güzel beyaz temalı bir sistem toplayacağım ve bunu düşünüyorum sistemde herhangi bir uyumsuzluk sorunu var mı veya bunun yerine buna bunu yap vb gibi tavsiyelere açığım.
Sistem.
CPU: Intel Core Bx8070110700F İ7-10700 Kutu, 2,90Ghz Temel Frekans, Lga1200, 65 W: Amazon.com.tr
CPU soğutucu: Nfortec 5 V 3 pimli standart bağlantılı soğutucu RGB 120 mm ve 7 kanatlı havalandırma (Intel'in 10. jenerasyonu ile uyumlu) – Beyaz: Amazon.com.tr ( O.C yapmayacağım yeterli olur diye düşünüyorum )
Anakart: Asus Rog Strix Z490-A Gaming 1200P Hdmi Dp Usb3.2: Amazon.com.tr
RAM'ler: Corsair Cmw16Gx4M2C3200C16W 16Gb (2X8Gb) Ddr4 3200Mhz Cl16 Vengeance Beyaz Rgb Pro Soğutuculu Dimm Bellek: Amazon.com.tr
Kasa: Corsair Cc-9011174-Ww Icue 220T Rgb Airflow Temperli Cam Yan Panel Mid Tower Oyuncu Bilgisayar Kasası, Beyaz: Amazon.com.tr
PSU: Xigmatek EN42654 650W X-POWER 80Plus Power Supply: Amazon.com.tr
SSD: XPG, As40G-512Gt-C, SSD Kart, 512 Gb: Amazon.com.tr

Not. Ekran kartı henüz karar vermedim önerebileceğiniz ne var çok yüksek bir şey önermeyin ama fazla bütçe kalmadı :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani harici bir ekran kartı takmak zorundasınız. Harici bir ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız.

Anladım ileride ekran kartıma bir şey oldu garantiye gönderdim diyelim örnek olarak onun dahili ekran kartını kullanabiliyorum ama F serisinde bunun olmadığını söylediniz ama F serisi almamı söylediniz bunun olmaması dezavantaj değil mi neden o zaman F serisi alayım. ( Kusura bakmayın pek anlamıyorum bu işlerden biraz kafam karıştı :D )

Anladım ileride ekran kartıma bir şey oldu garantiye gönderdim diyelim örnek olarak onun dahili ekran kartını kullanabiliyorum ama F serisinde bunun olmadığını söylediniz ama F serisi almamı söylediniz bunun olmaması dezavantaj değil mi neden o zaman F serisi alayım. ( Kusura bakmayın pek anlamıyorum bu işlerden biraz kafam karıştı :D )
Fiyatı genelde daha uygun olduğu için önerdim, aradaki fark sizin için sorunda değilse 10700 tercih edin.

Geri
Yukarı