i7 10700F sisteme kasa tavsiyesi

incelemeye bakılırsa güzel görünüyor fiyatına göre. Bu sogutucu ve XPG invader kasa sizce nasıl olur? Alınmaya degerler mi? Tavsiyelerinize göre siparis vermeyi planlıyorum birazdan. Beyaz olanı siparis vermeyi düsünüyorum.

incelemeye bakılırsa güzel görünüyor fiyatına göre. Bu sogutucu ve XPG invader kasa sizce nasıl olur? Alınmaya degerler mi? Tavsiyelerinize göre siparis vermeyi planlıyorum birazdan. Beyaz olanı siparis vermeyi düsünüyorum.
XPG Invader sade, şık ve hava akışı olarak iyi bir kasa. Tavsiye ederim. Ama XPG kasanın yanına fan da alman iyi olur, 2 fan ile geliyor. Fan olarak da bunu öneririm.

Fiyatına göre rakiplerinden daha iyi. @BerkayZ87

XPG Invader sade, şık ve hava akışı olarak iyi bir kasa. Tavsiye ederim. Ama XPG kasanın yanına fan da alman iyi olur, 2 fan ile geliyor. Fan olarak da bunu öneririm.

Fiyatına göre rakiplerinden daha iyi. @BerkayZ87
Renkli isterse 20 TL farkla LED'li versiyonları da var. PL-12025 modelin ismi.

Sogutucuyu siparis ediyorum suanda. Kasayla ilgili incelemelere bakıyorum suan bütceyi arttırabilirim duruma göre ve ya bu kasayı alıp yanına ekstradan 2 fan alabilirim ama bu seferde fan coklayıcı yetmiyecek gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı