i7 10700K RTX 2080S sistemin oyun performansı normal mi?

yanı en 1660 super lı bır pc de 300 verır benım opc de verır ama
2 k alınca onun kı 120 verıyoresa mesala benım 240 verırı aslnın tam bunu demek istedinizin teşekkurler ve bu valorant sohbet hizmeti kullanılmıyor hatası neden çıkıyor aranıda bu sorunu düzelte bilcek varmıdırı
Cuma gunu eve geldım ve ınternetım bağlı depğildi baktım kablo takılı değil yazdığını gördüm sonra modemıme baktım modemde bır sıkıntı yok telefonlarda ve diğer başka bir PC'de kablosuz bağlanıyor onda da ınternet var sonra baktım sarı ve yeşıl ışık yanıyor sonuyor 2 sanıye sonra yanıp tekrar sonuyor Ethernet kablosuznu portan çektım geri taktım bu sefer hiç yanmadı ışık sonra yeniden çektim kablouyor bekledım sonra yeşil sabit sarı yanıp sonuyordu ok PC baktım ınternet bağlanıtısı yok dedi çıkardım yenıden taktım bu sefer yeşıl ışık yanmıyor sarı ışık yanıp sonuyor tanımlanamayan ağ oluyor sonra modemı çektım taktım değişlmedi diğer PC Ethernet uzerınden bağladım direk bağlandı sonra Google Speedtest girfdim bağlantı kesildi sonra çektim taktım bağlandı sonra PC yeniden başlattım yıne değişmeid aldığım yerdekı yetıklı bırıne sorunu anlattım dedı şu (PC bazen kablolarda etkıleşımsizlik olur ıolurda ben oyun oynayacagım bu PC ınterntım neden sureklı kesılcek yanı bıızm oturduğumuz yerde altyapı yok yanı heponlıne ınternet kullanıyorum 24 Mbps kabloyla alakalı olduğunu sanmıyorum dedi çünkü kabloyla olsa sorun hiç bağlanmazdı çünkü 1 aydır ınternetım hiç gitmedi sadece bundan 3 gun oncen gitti sonra tamam dedım eve geldım bana demıştı heponlıne müştri hızmetlerını arayın oradan modemımdee böyle bööle bır sıkıntı bu gun benım ınternetım bağlanamadım dedi ben de soylıcem bu durumda benım modemım de mı yoksa PC anakart portuunuda mıo var ama sanmıyorum anakart portyunda bir sıkınyıy olsa hiç bağlanmazdı bana açıkca ve akıcı sorunu anlatabilecek biri var mı dır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı