i7 10750H 1650 Ti Oyun Önerisi

Vulture

Hectopat
İstediğiniz türden oyun önerebilirsiniz. Aşağıya oynadığım oyunları yazıyorum. Benzerleri olur, alâkası olmayan oyunlar olur. Oyun dünyasında daha yeniyim o yüzden her türlü önerinize açığım. Eğer Online olursa uygun fiyatlı olursa daha iyi olur arkadaşlarımı ikna edebilmem için. Epic Games Store üzerinden 60 TL indirimim var. uPlay üzerinden %20 indirim hakkım var.

Benim düşündüğüm oyunlar:
Control (İzlediğim kadarıyla hikâyesi beni pek içine çekemedi ama tekrar şans verebilirim. Kendim oynarsam belki içine çekebilir.)
Rainbow Six Siege (Oyun için geç kalmış olmaktan korkuyorum. Oynamak için 5 kişi olmamız şart mıdır?)
Red Dead Redemption 2 (Alıp oynamam neredeyse imkânsız çünkü çok pahalı geliyor. İndirime girerse düşünebilirim.)
Forza Horizon 4 (Bu oyun için problem şu: Gamepass ile mi oynamak daha mantıklı, satın almak mı? Direksiyon seti ve Gamepad'im yok. Klavyeden iyi bir deneyim alabilir miyim emin değilim.)

Aktif olarak oynadığım oyunlar:

The Witcher 3
AC Odyssey
GTA V
Watch Dogs 2
Valorant
CoD Warzone
Mafia II

Seriye başlamadıysan Tomb Raider öneririm.Önce 2018 yapım filmini izle.Çok iyi.Ben bu yaz indiriminde tüm DLCleri ile 130 TL yerine 17 TL ye aldım.TR yaması mevcut.Ben kurdum sorunsuz.Açıkçası yaz indirimi olmadan alman gereksiz para.Bence yaz indirimini bekle ve son 3 yılda çıkan oyunlarını alıp sırası ile oyna.Geçemediğin bölümleri Pinti Panda'dan izle.
Attığım linklere girersen daha iyi anlarsın.

Son düzenleme:
Forza Horizon 4 oynuyorum, klavyeyle pek zevk alamıyorum. Gamepass ile oyna ilk ay 6 TL zaten, denemiş olursun. Ayrıca Game Pass ile birlikte Gears serisini oynayabilirsin, en sevdiğim oyunu Gears 5, Sea Of Thieves oynayabilirsin arkadaşlarınla. R6'da toxic oyuncu var mı bilmiyorum ama varsa oynama bile, 5 arkadaşın varsa denemeye değer.

Forza Horizon 4 oynuyorum, klavyeyle pek zevk alamıyorum. Gamepass ile oyna ilk ay 6 TL zaten, denemiş olursun. Ayrıca Game Pass ile birlikte Gears serisini oynayabilirsin, en sevdiğim oyunu Gears 5, Sea Of Thieves oynayabilirsin arkadaşlarınla. R6'da toxic oyuncu var mı bilmiyorum ama varsa oynama bile, 5 arkadaşın varsa denemeye değer.
O gamepass değil.En azından Xbox Live üyeliğin yoksa değil.Online için ve asarruf etmen için Xbox Gamepass for PC Ultimate lazım.

Seriye başlamadıysan Tomb Raider öneririm.Önce 2018 yapım filmini izle.Çok iyi.Ben bu yaz indiriminde tüm DLCleri ile 130 TL yerine 17 TL ye aldım.TR yaması mevcut.Ben kurdum sorunsuz.Açıkçası yaz indirimi olmadan alman gereksiz para.Bence yaz indirimini bekle ve son 3 yılda çıkan oyunlarını alıp sırası ile oyna.Geçemediğin bölümleri Pinti Panda'dan izle.
Yaz indirimleri geçti maalesef. Seriye daha önce hiç başlamadım. Tekrar indirim olacak mı? Tekrar indirim olursa bakabilirim.
Gamepass mantıklı zaten evet ama problem indirme hızımın düşük olması. 1 mb indirme hızı ile 30 GB'lik oyunu 2 günde indirdim. Eğer internetimi düzeltebilirsem kesinlike gamepass'i alacağım. R6 için garanti 3 kişiyiz. 5 için emin değilim.

Muhtemelen tekrar indirim olur.Yaz indiriminde tek aldığım oyun Tomb Raider oldu ama memnunum.Ancak sana linkini attığım filmi izlemen lazım.[/QUOTE]

O Game Pass değil. En azından Xbox Live üyeliğin yoksa değil. Online için ve tasarruf etmen için Xbox Gamepass for PC Ultimate lazım.
Ne anlatmaya çalıştığın ve ne dediğin hakkında bir fikrim yok.
xad.PNG

Buna sahibim ve çok oyunculu oyun oynayabiliyorum.
Senin ne anlatmaya çalıştığından en ufak bir fikrim yok.

Geri
Yukarı