i7-10750H 85-90 derece normal mi?

Bakımlarını aksatmayın onun dışında derecelere çok takılmayın, oynadığınız oyunlar AAA oyun ise Turbo fanı açmanızı tavsiye ederim sistem içinde iyi olur. Bunun dışında pek bir şey öneremiyorum aslında MasterGel Pro gibi macunlarla repaste yapılabilir derecede faydası olur ve psikolojik olarak sizi yıpratmaz. Termal yenileme zamanı gelince bunu servise danışın macun alsam göndersem bunun ile uygulama yapar mısınız diye danışmanız lazım.

Bakımlarını aksatmayın onun dışında derecelere çok takılmayın, oynadığınız oyunlar AAA oyun ise Turbo fanı açmanızı tavsiye ederim sistem içinde iyi olur. Bunun dışında pek bir şey öneremiyorum aslında MasterGel Pro gibi macunlarla repaste yapılabilir derecede faydası olur ve psikolojik olarak sizi yıpratmaz. Termal yenileme zamanı gelince bunu servise danışın macun alsam göndersem bunun ile uygulama yapar mısınız diye danışmanız lazım.
1x16 GB ramin etkisi var mıdır 2x16 GB ram olsa daha mı iyi olur ısı icin

Yani 95 97 derecelerde oyun oynasam sıkıntı yok mu diyorsunuz boşta dereceleri gayet normal laptopun 42 derece turbo Boost kapatılıp Minecraft oynadığimda 45 derece ancak turbo Boost açıldı mi işlemci alev oluyor onun dışında cihazdan çok memnunum

İşlemci frekansına nereden bakarım oyun oynarken bir de değerleri nasıl olmalı
sıkıntı yok dostum bende Excalibur G900 kullanıyorum İ7-10750h 96 dereceleri görüyor sen rahat ol 100 derecede kilit var otomatikmen laptop kapanır, 10750h en baba 120de yanar ama ne kadar çok 95 derece sıcaklıkta 1 saat oynarsan sana gelişi güzel söyleyeyim extradan 1 saat ömrünü kısaltırsın 80 dereceler harika boştada 50 derece olması gayet düzgün

Geri
Yukarı