i7 10750H 98 dereceyi görüyor

Fahrettin dmr

Centipat
Daha fazla  
Monster Abra A5 15.8 kullanıyorum
Özellikler:
8 GB RAM
256 GB M.2 SSD.
i7 10750H.
GTX 1650 Ti 4 GB

Normalde 75-85 aldığım sıcaklıklar 95 hatta bazen 98'e çıkmaya başladı arkadan sıcaklık gösterici uygulama açtığımda 20 daika boyunca o sıcaklıklarda oynamışım herhangi bir zararı olmuş mudur? Bir de bu sıcaklığı düşürmek için ne yapmam lazım (bilgisayar sıfır olarak 2020 yılında alındı bakıma en son 1-1.5 yıl önce götürdüm)

Hocam bakım süresi çok geçmiş, bilgisayara zararlı yazılımda girmiş olabilir, klasik ama en iyisi bilgisayarı teknik servise verip format çakmak, aldığınız sıcaklık değeri inanılmaz yüksek

Hocam bakım süresi çok geçmiş, bilgisayara zararlı yazılımda girmiş olabilir, klasik ama en iyisi bilgisayarı teknik servise verip format çakmak, aldığınız sıcaklık değeri inanılmaz yüksek.

Haklısınız hocam bende götürmeyi planlıyordum genel olarak 98 de durmuyor bazen 90 85 düşüyor sonra tekrar 98 97 oluyor birkaç saniye.

Haklısınız hocam bende götürmeyi planlıyordum genel olarak 98 de durmuyor bazen 90 85 düşüyor sonra tekrar 98 97 oluyor birkaç saniye.

Servise para kaptırmadan önce biraz PC bilginiz varsa termal macun denemenizi öneririm. 100 TL civarında macunlar. Sıcaklık değeriniz ciddi yüksek. Bu yöntemle 75 80 civarına gelirse servise gerek kalmaz paranız cebinizde kalır.

Servise para kaptırmadan önce biraz PC bilginiz varsa termal macun denemenizi öneririm. 100 TL civarında macunlar. Sıcaklık değeriniz ciddi yüksek. Bu yöntemle 75 80 civarına gelirse servise gerek kalmaz paranız cebinizde kalır.
katılıyorum,termal macun,temizlik,format.Olmazsa götürsün

Yeni konular

Geri
Yukarı