Okul beni aşırı yordu

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öldüm artık. Bıktım, inanın ki yoruldum. Derslerde artık stres yapıyorum ve artık sınavlarda bundan dolayı başarısız oluyorum. Yoruldum...

Bıkma, yorulma, derslerde stres yapma ve bundan dolayı sınavda başarısız olma.
Bütün sınavlarda aynı. Geçen hafta bursluluk sınavına girdim ve aşırı stres yaptım. Sınavı bıraktım çıktım. Oturdum orda ağladım hep. Sonra ordaki anneler beni mutlu etmeye çalıştılar. Okulu gerçekten sevmiyorum.

Bütün sınavlarda aynı. Geçen hafta bursluluk sınavına girdim ve aşırı stres yaptım. Sınavı bıraktım çıktım. Oturdum orada ağladım hep. Sonra oradaki anneler beni mutlu etmeye çalıştılar. Okulu gerçekten sevmiyorum.

Çalışmazsan stres olursun. Çalışırsan stres olmazsın.

Hocam şu anda açık liseye geçişler açık mı?

Bir sene bilerek kalıp açık liseye geçebilirsin. Onun dışında 3 yıl bir spor lisansın varsa, annen, babandan birisi vefat ettiyse veya ayrılarsa ve Diyanet'in hafızlık kurslarına kayıt olup geçebilirsin. Fakat hafızlık şeysine düzenleme getirdiler sanırım. Ayrıca daha 9. sınıftasın daha bu yaştan böyle stres yaparsan 11, 12'yi düşünemiyorum. Ya çok çalışacaksın bu işi başaracaksın ya da açık liseye geçeceksin. Başka çözümü yok.

Bir sene bilerek kalıp açık liseye geçebilirsin. Onun dışında 3 yıl bir spor lisansın varsa, annen, babandan birisi vefat ettiyse veya ayrılarsa ve Diyanet'in hafızlık kurslarına kayıt olup geçebilirsin. Fakat hafızlık şeysine düzenleme getirdiler sanırım. Ayrıca daha 9. sınıftasın daha bu yaştan böyle stres yaparsan 11, 12'yi düşünemiyorum. Ya çok çalışacaksın bu işi başaracaksın ya da açık liseye geçeceksin. Başka çözümü yok.
Hocam şartlar uyuyor da bu geçişler her zaman açık mı ?

Geri
Yukarı