i7-10750H yüksek sıcaklık değerleri

Hocam 85-90 derece fazla. İşlemcilerin çoğu 100 dereceye kadar dayanıyor.

Casper'ın ısınması normal. Çünkü kalitesiz. Termal macun yenileyip soğutucu al.

Hocam 85-90 derece fazla. İşlemcilerin çoğu 100 dereceye kadar dayanıyor.

Casper'ın ısınması normal. Çünkü kalitesiz. Termal macun yenileyip soğutucu al.
Hocam bence Casper bu modele yatırım yapmış. Ben monsterin içine bakınca g900de 1 boru felan var sandım fanlarda güçlü geriye tek sorun kalıyor macun.

Hocam bence Casper bu modele yatırım yapmış. Ben Monster'in içine bakınca G900'de 1 boru falan var sandım fanlarda güçlü geriye tek sorun kalıyor macun.

Size attığım linkten termal macunu alıp attığım videoya bakarak düzgün bir biçimde sürün. Sürdüğünüz yerde boşluk veya kabarcık olmamasına dikkat edin termal macunda bu arada.

Size attığım linkten termal macunu alıp attığım videoya bakarak düzgün bir biçimde sürün. Sürdüğünüz yerde boşluk veya kabarcık olmamasına dikkat edin termal macunda bu arada.
Teşekkür ederim. Bugün macunu satın alacağım.

Teşekkür ederim. Bugün macunu satın alacağım.

Önemli değil. Macunu sürdükten sonraki sıcaklığı yazarsanız sevinirim. Eğer etkisi fazla olmaz ve sıcaklık yine fazla olursa bir soğutucu alabilirsiniz. Bende laptop kullanırken soğutucu ile kullanıyordum ve normalde oyun açınca kapanan bilgisayarda oyun oynuyordum.
Arctic Mx-4 2019 Edition 4g Termal Macun | Trendyol daha ucuza buldum bu arada. Burdan alabilirsiniz.
Yeni link attım 15 TL daha ucuz oradan alın.

Hayır fazla değil, yük altındayken. Çoğu laptop işlemcisi için normal değerler. Ama vurguluyorum yük altında.
Hocam dediğiniz Cinebench r20.060 testinden 2950 puan aldı. Normal değer mi?

Hocam az önce yeniden test yaptım . 3 kere test yaptım 2841-2917-2949 aldı.
Gayet normal değerleriniz. İşlemciniz vaadedilen puanı alıyor. İyi bir macun sürerek bu puanı 3100 seviyesine çekebilirsiniz rahatlıkla. Sizden bir ricam var Cinebench R20 indirme linki bulamadım acaba nereden indirdiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…