i7-1165G PC hangi oyunları açar?

anonimuser

Yoctopat
Arkadaşlar bilgisayarımın hangi oyunları açacağını merak ediyorum. Bilenler yardım edebilir mi?
Markası HP.
Ekran kartı: Intel Iris Xe Graphics.
İşlemci: i7-1165G
RAM: 8 GB.
Toplam alanda 476 GB.
Oynamak istediğim oyunlar: Hitman 3-GTA V-Sifu
(Valorant 60-100 FPS)düşükte.

Buraya oynamak istediğin oyunu yaz sonra "can you run ıt?" butonuna tıklayın, sonra dosya inecek dosyayı açıjn kendisi sistemini tanıoyacak sonra sitenizde PC'niz kaldırır mı kaldırmaz mı yazacaktır.

Buraya oynamak istediğin oyunu yaz sonra "can you run ıt?" butonuna tıklayın, sonra dosya inecek dosyayı açıjn kendisi sistemini tanıoyacak sonra sitenizde PC'niz kaldırır mı kaldırmaz mı yazacaktır.

Virüslü değildir değil mi?

GTA V 1080P Normal ayarlar 50-60 FPS arası oynanır. Valorant'da 200 FPS'i bile görebilirsin ve Hitman 3'ü ancak 720P oynarsın o da akıcı olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoya bakarak aşağı yukarı hangi oyunları oynayabileceğinizi tahmin edebilirsiniz hocam, video yeni. Ek olarak videoda RAM'ler 16GB.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoya bakarak aşağı yukarı hangi oyunları oynayabileceğinizi tahmin edebilirsiniz hocam, video yeni. Ek olarak videoda RAM'ler 16 GB.

Kral bu tarz videoları çok izledim ama güvenemedim baksana 200 FPS alıyor Valorant'ta falan.

Hayır bizzat kullandım sorun olmadı.
Tamamdır bakıcam.

GTA V 1080p Normal ayarlar 50-60 FPS arası oynanır. Valorant'ta 200 FPS'i bile görebilirsin ve Hitman 3'ü ancak 720p oynarsın o da akıcı olmaz.

Dediğim gibi Valorant'ta 60-100 arası bir şey alıyorum.

RAM'i 8x8 yap Hitman 3 açmaz GTA 5 açar Sifu oyununu bilmiyorum.

Eğer 2. bir RAM takabilirsem yaparım.

Kral bu tarz videoları çok izledim ama güvenemedim baksana 200 FPS alıyor Valorant'ta falan.

Tamamdır bakıcam.

Dediğim gibi Valorant'ta 60-100 arası bir şey alıyorum.

Eğer 2. bir RAM takabilirsem yaparım.
O zaman sizde bir sorun var ben i5-1135G7 ile 150-200 arası alıyordum çok rahat sizinkinden daha düşük seviye bir işlemci olmasına rağmen.

Geri
Yukarı