i7 11700 sisteme güç kaynağı önerisi

lacosteq1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar F/P olarak PSU güç kaynağı önerir misiniz? Bütçem 4 bin 5 bin arası. Kasam Gamepower, kasama sığacak şeklinde, olursa sevinirim, ileriye dönük içinde kaliteli, bilindik marka üzmeyecek, vesaire. Şimdiden teşekkürler 750watt 800watt sistem atıyorum.

NVIDIA RTX 2060 Super 8 GB.
Intel i7-11700
ASUS TUF Gaming B560M-Plus (DDR4 5000 MHz (OC)
Kingston Fury 32 GB 3600 MHz (DDR4) RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu psu iş görürmu ve ilerde ekran kartı için ileriye dönükmu başka Önerebileceginde. varmı bunun 850 Watt da alayımı ama bütçe aşıyor 850Watt bulabilirmisin uygun fiyata atabilirmisin.

Yok o kadar ekran kartı alamam param yok bu yüksek ekran kartları çok pahalı orta seviye ekran kartları olabilir belki.

Uçmaya gerek yok, ileriye dönük ve yeterli. İleride 4080 ve üstü ekran kartı takma düşünceniz var mı?

Yok o kadar ekran kartı alamam param yok bu yüksek ekran kartları çok pahalı orta seviye ekran kartları olabilir belki.

Uçmaya gerek yok, ileriye dönük ve yeterli. İleride 4080 ve üstü ekran kartı takma düşünceniz var mı?

Mesaj atmadınız müsait değildiniz galiba 😂

Arkadaşlar başka yorum yok mu önerebileceginiz.

Son düzenleme:
E tamam o kadar çıkmayacaksan niye 850W istiyorsun? Attığımı al geç, zaten oldukça kaliteli bir model.
Kardeşim Kb seni tutuyorum attıgını gordum fakat netde gördüm adam demişki msi sıvı sogutması beni mahvetti bende tedirginde kaldım Asus psu da gördüm bu nasıl acaba sistem desteklermi sistem olurmu atıyorum link

Asus 750W ROG STRIX 750W Gold Aura Edition 80+ Gold Tam Modüler Güç Kaynağı​

O ASUS PSU'ya o kadar para vermen fuzuli masraf. MSI sıvı soğutmasıyla PSU'nun ne alakası var? Bir kişinin kullandığı sıvı soğutmada sorun çıktı diye bütün marka çöp mü olacak? MSI global olarak ün salmış en büyük markalardan birisi. Attığım PSU da oldukça kaliteli bir model.

O ASUS PSU da destekler sorun yok ancak boş masraf gerçekten, gerek yok.

O ASUS PSU'ya o kadar para vermen fuzuli masraf. MSI sıvı soğutmasıyla PSU'nun ne alakası var? Bir kişinin kullandığı sıvı soğutmada sorun çıktı diye bütün marka çöp mü olacak? MSI global olarak ün salmış en büyük markalardan birisi. Attığım PSU da oldukça kaliteli bir model.

O ASUS PSU da destekler sorun yok ancak boş masraf gerçekten, gerek yok.

Çok teşekkürler ASUS'da iyi ama degilmi bu attığım Sinerji sitesinde 5 bin diyor fiyat bütçemi karşılıyor yani bunu almıyayımı şu an kararsız kaldım 2'si arasında

ASUS 750W ROG STRIX 750W Gold Aura Edition 80+ Gold tam modüler güç kaynağı fiyatı 5 bin​

Yeni konular

Geri
Yukarı