i7 11700K sistemde RDR 2'yi açınca sistem uyku moduna giriyor

Paramedikbeyyy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Daha önce çok kez oynadığım oyunu bugün açtığımda oyun açılıyor oyanamaya başlıyorum. 1 dk geçmeden siyah ekran olup uyku moduna giriyor bilgisayar. Kısa süre bekledikten sonra da bilgisayar kendini resetliyor. Hata raporlarını da ekte sunuyorum. Tek 1 kez hata raporu gözüküyor zaten. 5-6 kez yaptı ama sorun raporunda 1 hata gözüküyor sadece. Yardımcı olursanız sevinirim. PC özellikleri şu şekilde;
Ekran kartı: MSI RTX 3070 Gaming Z Trio.
Anakart: MSI MAG B560M Bazooka.
İşlemci: Intel Core i7 11700K.
RAM: G.Skill Ripjaws 16 GB.

1.png

1.png

Normalde asla böyle bişey olamaz olmaması gerek yeniden başlatın deneyin gene oluyorsa steam üzerinden oyun dosyalarını güncelleyin gene olmazsa çevrimdışı moda alarak açmayı deneyin gene olmazsa baştan yükleyin internet sıkıntınız yoksa aksi taktirde biraz uzun sürer😀

İnternet 1000 Mbps hocam sildim tekrar yükledim ama yine aynı hatayı alıyorum. Bex64 hatası artık neyse bir çözüm bulamadım. 50 60 saat oynadığım oyun birden bire böyle yapması çok ilginç

İnternet 1000 Mbps hocam sildim tekrar yükledim ama yine aynı hatayı alıyorum. Bex64 hatası artık neyse bir çözüm bulamadım. 50 60 saat oynadığım oyun birden bire böyle yapması çok ilginç

hata büyük hocam aynı oyunu başka bir platformdan oynamanız lazım yada başka bir hesap açıp o hesaba girdiğiniz zaman ana hesaptaki rdr2 oyununa basıp ödünç al yapıp yükleyebilirsiniz.

eğer gene olmazsa sistemseldir virüs olabilir ama sanmam

sfc /scannow ve DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth bu iki kopmutu sırasıyla girin hocam eğer bozuk sistem dosyaları var ise bulup düzeltecektir. Oyun dosyalarında bi sıkıntı yok zaten silip yüklemişsiniz, sorun muhtemelen işletim sisteminde.

Geri
Yukarı