i7 11700KF 4070 Ti 7000 TL'ye kadar sisteme kasa ve sıvı soğutma önerisi

Vaveyla26

Femtopat
Daha fazla  
Sistem toplandı sadece sıvı soğutma ve kasaya ihtiyacım var. Render bilgisayarı olacağı için kasanın fanlı ve iyi hava alıyor olmasını istiyorum. Örneğin bu kasayı sevdim ama güvenilir bir satıcı bulamadım: DeepCool CK560.
Anakart: MAG Z590 Gaming Edge Wi-Fi
Ekran kartı Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti
RAM: Corsair 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHz
İşlemci: Intel Core i7-11700KF 3.60GHz
Güç kaynağı: MAG A1000G PCI-E5
Teşekkür ederim.

Yukarıdaki ikililerden birini tercih edebilirsiniz. iCUE yazılımını yükleyene kadar sıvı soğutma ekranı üzerinde üçgen şeklinde uyarı işareti gözükebilir, endişe etmeyiniz.

İlgili web sayfalarında CTRL+F ile "SKU" aratırsanız ürünlerin benzersiz anahtarlarına ulaşabilir ve arama motorları üzerinde bu benzersiz anahtar ile satın alma seçeneklerini araştırabilirsiniz.

Yukarıdaki ikililerden birini tercih edebilirsiniz. iCUE yazılımını yükleyene kadar sıvı soğutma ekranı üzerinde üçgen şeklinde uyarı işareti gözükebilir, endişe etmeyiniz.

İlgili web sayfalarında CTRL+F ile "SKU" aratırsanız ürünlerin benzersiz anahtarlarına ulaşabilir ve arama motorları üzerinde bu benzersiz anahtar ile satın alma seçeneklerini araştırabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Yalnız önerilerinizin fiyat toplamı minimum 12.000TL civarı sanırım. Toplamda 7.000TL'lik kasa ve soğutma çok mu düşük kaliteli olur?

Bu kasa için düşünceleriniz nedir? Dark GUARDIAN PRO 4x12cm Adreslenebilir RGB Fan USB3.0 T-Glass ATX Oyuncu Kasası ( Yeni )

Bir tane daha buldum: NZXT H Series H7 (2023) Flow CM-H71FW-R1 ATX Beyaz Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com

Son düzenleme:
Corsair'in kendi sayfasında belirlemiş olduğu döviz cinsinden fiyatı ₺ ile çarparak +-%15 fark ile Türkiye piyasasında kabul edilebilir fiyatı tespit edebilirsiniz. Onun haricindeki fiyatlandırmalar kabul edilemez. Stok ve fiyat konusunda Türkiye piyasası ile ilgili herhangi bir inceleme sağlamadım.

Bu seçeneğe de göz atabilirsiniz. Bunlar stok ve fiyat açısından Türkiye piyasasında şu an için mantıklı ürünler.

Geri
Yukarı