I7 11800H Cinebench R23 skor sonuçlarım nasıl?

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
Cihazım bakımdan geldi ve oyunlarda bazı sorunlar yaşadığım için işlemciyi test ettim.
Skorlar şu şekilde;
Multicore: 13.300p, işlemci kullanımı %100, maksimum sıcaklık 94 derece, 4.3GHz'yi geçmedi.
Singlecore: 1.472p, işlemci kullanımı %20, maksimum sıcaklık 65 derece, 4.3GHz.

Skorlar iyi mi sorun var mı?

Cihazım bakımdan geldi ve oyunlarda bazı sorunlar yaşadığım için işlemciyi test ettim.
Skorlar şu şekilde;
Multicore: 13.300p, işlemci kullanımı %100, maksimum sıcaklık 94 derece, 4.3GHz'yi geçmedi.
Singlecore: 1.472p, işlemci kullanımı %20, maksimum sıcaklık 65 derece, 4.3GHz.

Skorlar iyi mi sorun var mı?

İşlemciniz biraz fazla ısınmış fakat hem laptop hem de 11. nesil bir i7 olduğunu göz önünde bulundurursak iyi bir skor almışsınız bir sorun yok.

İşlemciniz biraz fazla ısınmış fakat hem laptop hem de 11. nesil bir i7 olduğunu göz önünde bulundurursak iyi bir skor almışsınız bir sorun yok.
Bakıma göndermeden önce de yapmıştım bu testi 97 dereceyi görmüştü. Şuan sıvı metal macun var stres testi için bu sıcaklıklar normal sanıyordum öyle demişlerdi ?

Bakıma göndermeden önce de yapmıştım bu testi 97 dereceyi görmüştü. Şu an sıvı metal macun var stres testi için bu sıcaklıklar normal sanıyordum öyle demişlerdi?

Sıvı metal macun var ise 85'lere falan gerilemesi lazımdı o işte bir yanlışlık var bence sıvı metal 5-10 derece düşürmesi lazımdı dereceyi.

Geri
Yukarı