i7 11800h laptopta sıcaklık değerleri sabit değil

Tamam burası çok önemli değil. System vitals kısmında o şekilde gösteriyorsa endişeleneceğin bir şey yok. Anlık voltaj fazla çekiyor olabilir pek önemli değil. Ek olarak siz yine de ıntelligent moddan çıkarın. 0.070v ile undervolt yapın daha stabil olur.

Çok teşekkür ederim şimdi System vitals siz söylediğinizde özellikle dikkat ettim orada ısı değelerim daha normal seviyede evet anlık yükseliş oluyor fakat çok sorun etmeyeceğim normal diye düşünüyorum 0.070 yapacağım hemen.
Performans ve FPS'te sorun yoksa kafaya takmana gerek yok.

Performansda ve FPS de sorun yok fakat uzun vadede yüksek sıcaklıklarda işlemcinin yıpranmasını istemem olabilidiğince uzun ömürlü olarak ve temiz bir şekilde kullanmak istiyorum.

Çok teşekkür ederim şimdi System vitals siz söylediğinizde özellikle dikkat ettim orada ısı değelerim daha normal seviyede evet anlık yükseliş oluyor fakat çok sorun etmeyeceğim normal diye düşünüyorum 0.070 yapacağım hemen.

Performansda ve FPS de sorun yok fakat uzun vadede yüksek sıcaklıklarda işlemcinin yıpranmasını istemem olabilidiğince uzun ömürlü olarak ve temiz bir şekilde kullanmak istiyorum.
Hocam hortlatıyorum ama 0.070 yaptığınızda düzeldi mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı