Çözüldü i7 11800H sistem mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Mahonee

Decapat
Daha fazla  
RAM
ddr4 3200
SSD veya HDD modeli
samsung evo 980 pro
Ekran kartı
rtx 3060
İşlemci
i7-11800h
hata dosya - Google Drive
Arkadaşlar merhaba. Dün 2 kez mavi ekran verdi şu an vermedi fakat yine de dump dosyalarını paylaşmak istedim. İncelerseniz çok seviniri. Bir de bir sorum olacak. Mavi ekran vermesi bilgisayara herhangi bir yazılımsal sorun yaratır mı performans kaybı yaşatır mı? Ona göre format atmak istiyorum bilgisayara.

i7 11800h- RTX 3060 - W11

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok özür dilerim arşivde varmış ama adından dolayı görünmemiş.

SteelSeries Engine hata vermiş.

Chipset sürücüsü kaynaklı bir hata var, sürücüyü güncelleyin.
Linkini buradan vereceğim.

Ek olarak Bluetooth sürücünüzü güncelleyin.
SteelSeries yazılımını şimdilik kaldırın.

Bluetooth sürümü aynıymış değiştir onar diye seçenekler çıktı. Onar seçeneğine tıkladım tekrardan kurdum. SteelSeries yazılımlarınıda kaldırıyorum şimdi. Hocam mavi ekrana neden olan sıkıntılar bunlarmıymış diyebilir miyiz? Öğrenmiş oluyorum bende böylelikle.

Evet bunlar.

Yalnız çözüm işaretlemek için erken.

Tamamdır çok teşekkür ediyorum yardımların için. Bir süre daha bekleyip çözümü işaretleyeceğim :)
@KojiroHyuga04 hocam daha önceki çözümlerinize baktımda arkadaşlarada bayağı yardım etmişsiniz. Bazı yazıları okurken test istemişssiniz bende bu mavi ekran hataları ile ilgili yazıları okurken RAM'lar ile ilgili sorunları görmüştüm. Benden test istememeniz o kısımlarda sorun olmadığını mı gösterir. Bilgisayarımda herhangi bir kararsızlık (fark etmediğim şekilde) veya performans kaybının olup olmadığı anlaşılır mı veya bu durumlarda dediğim sıkıntılar meydana gelir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı