i7 1250U NVIDIA GeForce MX570 oyun performansı nasıldır?

Ermon

Centipat
Daha fazla  
Sizce nasıldır ya da kaç yıl beni götürür?
Cihaz özellikleri:
i7 1250u.
16 GB RAM.
NVIDIA GeForce MX570.
(İyi bir şeyler yazında moralim artsın. Biliyorum yanlış kart aldığımı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce nasıldır ya da kaç yıl beni götürür?
Cihaz özellikleri:
i7 1250u.
16 GB RAM.
NVIDIA GeForce MX570.
(İyi bir şeyler yazında moralim artsın. Biliyorum yanlış kart aldığımı.)
Oyun için yazmışsın, görmemişim. İşlemciye ağırlık veren oyunlarda iyi performans alırsın ama ekran kartına ağırlık verenler için pek bişey diyemem.

İyi bir şeyler yazında moralim artsın nedir hocam? Bana sorarsanız MX serisi GT 940M gibi kartların yerine getirilmiş ve ekran kartı koymadı demesinler için üretilmiş ekran kartları. Asıl amaçları oyun oynatmaktan ziyade iş odaklı programlarda grafik yükünü üstlenmek ki burada da VRAM'lerinin düşük olması sebebi ile büyük boyutlu dosyalar ile çalıştığınızda yine yetersiz kalıyorlar. Ha iş görür mü elbette, en azından APU bir laptoptan iyidir ancak günün sonunda 1080p high ayarlarda oyun açacak makinelar değiller.

İyi bir şeyler yazında moralim artsın nedir hocam? Bana sorarsanız MX serisi GT 940M gibi kartların yerine getirilmiş ve ekran kartı koymadı demesinler için üretilmiş ekran kartları. Asıl amaçları oyun oynatmaktan ziyade iş odaklı programlarda grafik yükünü üstlenmek ki burada da VRAM'lerinin düşük olması sebebi ile büyük boyutlu dosyalar ile çalıştığınızda yine yetersiz kalıyorlar. Ha iş görür mü elbette, en azından APU bir laptoptan iyidir ancak günün sonunda 1080p high ayarlarda oyun açacak makinelar değiller.
Haklısınız, normalde asıl üretim amaçları iş için kullanım, ofis bilgisayarı diye alınıyor ve ismi geçiyor bunların genelde.

İş için kullanacaksan ideal.
Saol. 👍

İş için kullanacaksan ideal.
Teşekkürler. 👌

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video için saol kim bilir kaç kere izledim bunu. 😉

Eyvallah üşenmeyip bizi bilgilerdirdiğin için sanada saol.🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı