i7 12700F Cinebench R23 sonucu kaç olmalı?

Hocam 16500'lere çıktı puan ısıda 63'ten 67'lere çıktı. Çok fazla bşr değilim olmadı yani. Başka bir güçlendirme OC vs var mıdır?

Limits sekmesini de SS atar mısın rica etsem?

O kendiliğinden gitti az önce anlamadım

Garip doğrusu, o kısmı bilmediğim için çok ellemekte istemedim açıkcası.

TPL sekmesinde Speed Shift açıp Min 4 Max 63 ayarla bir de dostum.

En alttakine gelip > işaretine bas gidebildiği kadar bas ve kaydet sağ alttan 3. seçeneği seçip. Ana ekranda Speed Shift EPP açıp 128 değerini 0 yap, aşağıdan turn on yapıp save de ve kaydet. Options sekmesine gel ve şu iki ayarı bu şekilde ayarla;

Tekrar test et sonra.

1,1K puan artışı yaşadık zaten güzel sonuç aldık ilk işlemden, bu işlemler 17k puan almanıza yardımcı olabilir.

Bir sorun var bu arada, Reddit üzerinde 22K alan insanlar bile var.

Şu an test ediyorum en soğuk halinde 50 derecelrde falan çalışıyor ama göstergeye bakınca tahminin 18k- 17k arasında biter bu sefer 7 dk sonra geri bildirim vereceğim

Hocam 100-200 puan oyandı sadece ısı 5 derece düştü bu nasıl iş anlamadım bildiğiniz daha zorlayan OC varsa söyker misiniz?

Son düzenleme:

Sisteme temiz bir kurulum yapman iyi olur, Reddit üzerinde 22K puan alan insanlar var ve senin aldığın puan iyi değil maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…