i7 12700F Cinebench R23 sonucu kaç olmalı?

Dosya Ekleri

• IMG_4277.jpeg
    IMG_4277.jpeg
    169,2 KB · Görüntüleme: 7

1713048640662.png

En alttakine gelip > işaretine bas gidebildiği kadar bas ve kaydet sağ alttan 3. seçeneği seçip. Ana ekranda Speed Shift EPP açıp 128 değerini 0 yap, aşağıdan turn on yapıp save de ve kaydet. Options sekmesine gel ve şu iki ayarı bu şekilde ayarla;

1713048711815.png

Tekrar test et sonra.

1,1K puan artışı yaşadık zaten güzel sonuç aldık ilk işlemden, bu işlemler 17k puan almanıza yardımcı olabilir.

Bir sorun var bu arada, Reddit üzerinde 22K alan insanlar bile var.

Eki Görüntüle 2167887

En alttakine gelip > işaretine bas gidebildiği kadar bas ve kaydet sağ alttan 3. seçeneği seçip. Ana ekranda Speed Shift EPP açıp 128 değerini 0 yap, aşağıdan turn on yapıp save de ve kaydet. Options sekmesine gel ve şu iki ayarı bu şekilde ayarla;

Eki Görüntüle 2167888

Tekrar test et sonra.

1, 1K puan artışı yaşadık zaten güzel sonuç aldık ilk işlemden, bu işlemler 17k puan almanıza yardımcı olabilir.

Bir sorun var bu arada, Reddit üzerinde 22K alan insanlar bile v

Eki Görüntüle 2167887

Eki Görüntüle 2167888

Tekrar test et sonra.

1, 1K puan artışı yaşadık zaten güzel sonuç aldık ilk işlemden, bu işlemler 17k puan almanıza yardımcı olabilir.

Şu an test ediyorum en soğuk halinde 50 derecelrde falan çalışıyor ama göstergeye bakınca tahminin 18k- 17k arasında biter bu sefer 7 dk sonra geri bildirim vereceğim

Eki Görüntüle 2167887

Eki Görüntüle 2167888

Tekrar test et sonra.

Hocam 100-200 puan oyandı sadece ısı 5 derece düştü bu nasıl iş anlamadım bildiğiniz daha zorlayan OC varsa söyker misiniz?

Son düzenleme:
Şu an test ediyorum en soğuk halinde 50 derecelrde falan çalışıyor ama göstergeye bakınca tahminin 18k- 17k arasında biter bu sefer 7 dk sonra geri bildirim vereceğim

Hocam 100-200 puan oyandı sadece ısı 5 derece düştü bu nasıl iş anlamadım bildiğiniz daha zorlayan OC varsa söyker misiniz?

Sisteme temiz bir kurulum yapman iyi olur, Reddit üzerinde 22K puan alan insanlar var ve senin aldığın puan iyi değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı