i7-12700H 3050 Ti Valorant FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 11

nehir116

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3050 ti
İşlemci
Intel® Core™ i7-12700H
Normalde 350-450 arası alırken şu anda 144 FPS'i geçmiyor denemek için grafikleri düşürmeme rağmen değişmedi (ekran kartını güncelledim, virüs taraması yaptım, pencere modu etkinleştirdim, Windows zaten güncel) sonuç olarak değişen bir şey yok

Normalde 350-450 arası alırken şu anda 144 FPS'i geçmiyor denemek için grafikleri düşürmeme rağmen değişmedi (ekran kartını güncelledim, virüs taraması yaptım, pencere modu etkinleştirdim, Windows zaten güncel) sonuç olarak değişen bir şey yok.

V-Sync açıkmı ya da FPS kilidi var mı?

Normalde 350-450 arası alırken şu anda 144 FPS'i geçmiyor denemek için grafikleri düşürmeme rağmen değişmedi (ekran kartını güncelledim, virüs taraması yaptım, pencere modu etkinleştirdim, Windows zaten güncel) sonuç olarak değişen bir şey yok

V-Sync açılmıştır dostum. Grafiklerden kapatman lazım.

Hangi oyun? VSYNC diye bir ayar var onu kapatın. Nvidia ayarlarında da olması lazım max fps diye.

Geri
Yukarı