i7-12700H ve RTX 3080 Ti düşük FPS

batıu

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlar, MSI laptopum mevcut fakat God of War Ultra ayarlar ve DLSS kalitede 2K'dayke 50-70 FPS arasında gidip geliyorum. Bilgisayardan çok anlamıyorum fakat YouTube'dan izlediğim testlerde daha yüksek FPS alınıyor herhalde. Bu durumu nasıl çözebilirim? Bilgisayarda yapılmamış, unuttuğum bir ayar olabilir mi?

MSI:
  • Intel Core i7-12700H 1.7GHz
  • NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Ti Laptop GPU 16 GB GDDR6
  • 32 GB (16G*2) DDR5 4800MH

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, MSI laptopum mevcut fakat God of War Ultra ayarlar ve DLSS kalitede 2K'dayke 50-70 FPS arasında gidip geliyorum. Bilgisayardan çok anlamıyorum fakat YouTube'dan izlediğim testlerde daha yüksek FPS alınıyor herhalde. Bu durumu nasıl çözebilirim? Bilgisayarda yapılmamış, unuttuğum bir ayar olabilir mi?

MSI:
  • Intel Core i7-12700H 1.7GHz
  • NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Ti Laptop GPU 16 GB GDDR6
  • 32 GB (16G*2) DDR5 4800MH
Oyun içinde gpu kullanımı değerleri kaç? Laptop msı centerdan performans modunda mı?

Senin ayarlar yüksek testlerde daha düşük ayarlar kullanılıyor olabilir

ve laptopu şarjda oyna
hocam yüksek testlerde daha düşük ayarlar ne oluyor öyle bir ayar mı var? şarjda oynuyorum genel olarak düşük mü fps?

Oyun içinde gpu kullanımı değerleri kaç? Laptop msı centerdan performans modunda mı?
evet uç performans modunda gpu kullanımı 100 sıcaklık 65-70 civarı cpu kullanımı 20 civarı sıcaklığı da 85 civarı

Laptop ile bataryada oyun oynamayın hocam performans alamasınız her zaman prize takılı oynayın.

evet uç performans modunda gpu kullanımı 100 sıcaklık 65-70 civarı cpu kullanımı 20 civarı sıcaklığı da 85 civarı
Normal değerler gibi hocam diğer oyunlarda durumlar nasıl?

FPS iyi God of War için ama YouTube'da düşük ayarlarda test yapıyorlar olabilir sende ayarları düşür orta falan yap

Geri
Yukarı