i7-12700K sistem nasıldır?

Almışken paranız yetiyorsa 1000 alın derim ileride yükseltme yaparsanız da uzun süre götürür sizi. 850 yeter mi bilmem. Bu arada kasa olarak da Phanteks P500A alın derim çok kaliteli kasa.
850 olanı aldım bile. Önceden yazmak aklıma gelmedi 6900 xt almayı düşünüyordum. 6950 xt ye sonradan karar verdim. Umarım yeter.

Monitör olarak ne düşünüyorsunuz bütçeniz nedir?
Monitörüm var şuan. Sadece kasa topluyorum.

Sistem çok güzel. Güle güle kullan. RAM'lerini 4x8 yapmana gerek yok. Bu kasayı bilmiyorum ama, ben olsam böyle bir sisteme böyle bir kasa almazdım.

Sistem çok güzel. Güle güle kullan. RAM'lerini 4x8 yapmana gerek yok. Bu kasayı bilmiyorum ama, ben olsam böyle bir sisteme böyle bir kasa almazdım.
Phanteks P500A yakışırdı bu sisteme. Bir de ramleri şu sebepten söyledim ben. Mesela 1x32 alırsan bozulduğunda falan yenisini alman gerekir atıyorum pahalıya gelir. Ama 4x8 olsa bi tanesi falan bozulsa işte daha ucuza kapatırsın işi. Umarım anlayabilmişimdir.

2k monitör var şuan.
4 k yakışırdı :)

Phanteks P500A yakışırdı bu sisteme. Bir de ramleri şu sebepten söyledim ben. Mesela 1x32 alırsan bozulduğunda falan yenisini alman gerekir atıyorum pahalıya gelir. Ama 4x8 olsa bi tanesi falan bozulsa işte daha ucuza kapatırsın işi. Umarım anlayabilmişimdir.

4 k yakışırdı :)
Valla doğru diyorsunuz da malzemesine boyutuna göre fiyatıda uygun geldi kasanın bütçede sınırlı olduğu için indirim kovaladım ve herkes bunu önerince de güzel göründü gözüme aldım valla.

@Amenotejikara Hocam sistemin toplanmış bir hali varsa paylaşır mısınız :D
Elimde şuan kasayla güç kaynağı birde ramler var. Diğer parçaları bu hafta içi sipariş vermeyi düşünüyorum inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı