i7 12700KF almak ile hata mı ettim?

Arada bin TL fark var 5,6 FPS oynuyor base clock ile yorum sizin benim tercihim bahsettiğim gibi olurdu.
Alacak olan kişinin bütçesi müsait ise 1k ileri dönüşlü bir işlemci için gereksiz sayılmaz. Satarken kolay olur oc olabildiği içinde ileride yeni nesil sistemlere yetişebilir.

1000 TL daha ucuz ve her açıdan daha performanslı, bazı oyunlarda i9 12900 performansı veriyor.

Ben olsam iade eder i5 13600kf alırdım. Taksitli almış olmanızın pek anlamı yok, daha taksitleri ödemeye başlamadığınız için topluca iade ediliyor zaten.

Alacak olan kişinin bütçesi müsait ise 1K ileri dönüşlü bir işlemci için gereksiz sayılmaz. Satarken kolay olur OC olabildiği içinde ileride yeni nesil sistemlere yetişebilir.

Hocam ileri dönük diyorsunuz da 13. nesil bir çıktı 12. nesil direk cacık oldu muhtemelen çok ucuz bir şekilde 13400 12700 ile aynı performansı sergileyecek üzücü bir şekilde.

Hocam ileri dönük diyorsunuz da 13. nesil bir çıktı 12. nesil direk cacık oldu muhtemelen çok ucuz bir şekilde 13400 12700 ile aynı performansı sergileyecek üzücü bir şekilde.
Teknoloji hocam belli olmuyor. Ama şu bi gerçek ki 12700K yı 12700 e göre daha kolay bir şekilde satar dediğim gibi üstte oc ile yeni ekran kartlarına daha kolay yetişir. Fiyatı da ona göre güzel oluyor hocam valla 13. nesillerin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı