i7-12700KF sistem toplama

İkisi kıyas bile almaz. LF-360 çok daha iyi bir ürün. NH-D15'in TR fiyatı çok uçuk. D15S'nin de fan eksiği var düz D15'e kıyasla.
Noctua NH-D15S şu an 1.388,90TL;bir arkadasım sıvı sogutmanın içindeki sıvının anakartın içine aktığından falan bahsetti daha önce başlarına gelmiş beni huylandırdı bende daha once hiç sıvı sogutma kullanmadığım için baya tırstrım şu an.

1.388,90TL; bir arkadasım sıvı sogutmanın içindeki sıvının anakartın içine aktığından falan bahsetti daha önce başlarına gelmiş beni huylandırdı bende daha once hiç sıvı sogutma kullanmadığım için bayağı tırstım şu an.
Hocam, o yaşadı diye siz de yaşayacak değilsiniz. Kaldı ki ben de sizin gibiydim, hava soğutmadan asla vazgeçmem, sistemimi sıvıya emanet etmem diyordum ama öyle bir geçtim ki yine olsam yine geçerim. Hava soğutma hem görsel olarak kötü, hem soğutma performansı olarak. Ne kadar NH-D15'ten de bahsetsek bunların maksimum rakibi 240mm'lik soğutucular. Diyorsan ki 1700 liram cebimde kalsın hem de sıvı soğutmaya güvenmiyorum, tabii ki düşünülebilir.

Benzer sistemi ben 3 hafta önce topladım hocam Ryzen 5 3600 GTX 1080Ti'li sistemden geçiş yaptım resmen uçak gibi geldi. Şimdiden hayrını görün, güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı