i7 136540HX sistemde GTA V düşük FPS veriyor

Ahmetkalam

Hectopat
Daha fazla  
i7 13650HX işlemci ve 4060'lı laptopta bu sabah GTA V oynarken normalde 120 sabit olan FPS 80-100 civarlarına düştü. CS2'yi de denedim onda sıkıntı yok her zamanki FPS değerini alıyorum.

Bu işlemci isminde 0 var mıydı ya ya da 136. Nesil islemciler çıktıda bizim mi haberimiz yok. Bu arada drop girmiş olabilir her FPS düşüşü anormal bir durum olduğunu göstermez.

Grafik ayarlarını kendi kendine değiştirmiş, eski haline döndürdüm çözüldü. Anlamadığım şey 120 FPS veren grafik ayarlarıyla düşük FPS veren grafik ayarları neredeyse aynı. Neyse hocam yazdığın için teşekkür ederim. İşlemci de 13. nesil.😀

Grafik ayarlarını kendi kendine değiştirmiş, eski haline döndürdüm çözüldü. Anlamadığım şey 120 FPS veren grafik ayarlarıyla düşük FPS veren grafik ayarları neredeyse aynı. Neyse hocam yazdığın için teşekkür ederim. İşlemci de 13. nesil.😀

Fazladan 4 eklenmiş hocam şimdi fark ettim neyse en azından Intel'in gelecekteki planlarının küçük bir kısmı açığa çıktı:D

Onu fark ettim de nasıl değiştireceğimi bilmiyorum öyle bıraktım.😅

Konu başlığını moderatöre rapor ederek değiştirebilirsiniz. Açıklama kısmına düzeltme yapabilir misiniz yazmayı unutmayın yoksa benim yüzünden 1 saat susturma falan alırsınız.

Geri
Yukarı