i7-13700H & RTX4070 laptopta Windows 11 sorun çıkarıyor

Findowry

Centipat
RAM
32 GB
SSD veya HDD modeli
WD PC SN810 SDCPNRY-1T00-1006
Ekran kartı
RTX 4070
İşlemci
i7 13700H
Sorunları sıralayacak olursam:

1. Explorer'da sağ tıkta açılan menüde bir sürü simge gözükmüyor
  2. Arama menüsü çalışmıyor.
  3. Başlat açılmıyor "Kritik Hata" diye bir şey çıkıyor başlata basınca.
  4. Kurtarma kısmından özellik güncellemesi ya da kalite güncellemesi kaldıramıyorum.
  5. Bildirim paneli açılmıyor.
Yardım edin, nasıl çözebilirim? Fotoğraflar şurada:

Bu arada 4070 laptop, kasalı değil.

Son düzenleme:
Birine götürdük o kurdu kurulmuyordu FreeDOS ile gelmişti. Ama o zamanlar hiçbir sıkıntı yoktu.

Hocam kendiniz format atın

Şöyleki sorunun nedeni götürdüğünüz kişinin ISO dosyası eski bir dosyası

Ne demek istediğimi anlamadıysanız şöyle anlatayım Windows 11 ilk çıktığında çok sorunluydu kasmalar bozuk dosyalar falan filan şimdi ise sizin güncel bir ISO kurmanız gerekiyor bilmiyorsanız şu videoyu izleyip kendiniz yapınız hem biliçlenirsiniz hem de istediğiniz rahatlığa ulaşacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kendiniz format atın

Şöyleki sorunun nedeni götürdüğünüz kişinin ISO dosyası eski bir dosyası

Ne demek istediğimi anlamadıysanız şöyle anlatayım Windows 11 ilk çıktığında çok sorunluydu kasmalar bozuk dosyalar falan filan şimdi ise sizin güncel bir ISO kurmanız gerekiyor bilmiyorsanız şu videoyu izleyip kendiniz yapınız hem biliçlenirsiniz hem de istediğiniz rahatlığa ulaşacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eski dosya değildi 22H2'ydi ve Windows Update'de son sürüm 22H2. Format atmadan çözmek istiyorum.

Eski dosya değildi 22H2'ydi ve Windows Update'de son sürüm 22h2. format atmadan çözmek istiyorum.

Eski dosya olmadığına eski bir ISO imajı olmadığına emin misiniz hocam.

Eski dosya değildi 22H2'ydi ve Windows Update'de son sürüm 22h2. format atmadan çözmek istiyorum.

Hocam Win+r tuşlarına basıp sonra da gelen yere winver yazıp sonra da enter tuşuna basıp bana SS atabilirmisiniz.

Eski dosya olmadığına eski bir ISO imajı olmadığına emin misiniz hocam.

Hocam Win+r tuşlarına basıp sonra da gelen yere winver yazıp sonra da enter tuşuna basıp bana SS atabilirmisiniz.
Yarın unutmazsam atarım bilgisayarı kapatıyorum iyi geceler.

Bu arada sıkıntının ISO'da olduğunu düşünmüyorum çünkü sıkıntılar bir güncellemeden sonra başladı ve yeni sıkıntılar:
  1. Tarih kısmı açılmıyor.
  2. Kontrol panelindeki butonlara basılmıyor.

Son düzenleme:
Yarın unutmazsam atarım bilgisayarı kapatıyorum iyi geceler.

Bu arada sıkıntının ISO'da olduğunu düşünmüyorum çünkü sıkıntılar bir güncellemeden sonra başladı ve yeni sıkıntılar:
  1. Tarih kısmı açılmıyor.
  2. Kontrol panelindeki butonlara basılmıyor.

Hocam son güncellemeleri kaldırınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı