i7 13700HX GTA V değerleri nasıl?

GTA'da 3K'den fazla saatim var, tüm ayarların en ince detayına kadar biliyorum. Advanced Graphics kapalıyken o bilgisayar 140 - 180, açıkken 100 - 130 (uzak mesafeye geçince 85 ama çok nadir) arası gitmesi lazım aşağı yukarı.

Hocam ben size yanlış biliyorsunuz demiyorum bende de i7 13650HX ve 4060 var. Test ettim 60'lara kadar düşüyor FPS. Bütün ayarlar maksimum ve Advanced Graphics maksimum iken. Sıcaklıkta normaldi güç kısma durumu yoktu.

Hocam ben size yanlış biliyorsunuz demiyorum bende de i7 13650HX ve 4060 var. Test ettim 60'lara kadar düşüyor FPS. Bütün ayarlar maksimum ve Advanced Graphics maksimum iken. Sıcaklıkta normaldi güç kısma durumu yoktu.
Ben de size normal değil diyorum işte. Siz de throttle yiyor olabilirsiniz, arkadaş neredeyse 10 yıllık oyunu gözünüzde ne kadar büyütüyorsunuz. GTA 5'te 60'a kadar düşen FPS yeni AAA oyunlarda dibi görmesi lazım. Mümkün değil.

2560x1600
165Hz
Her şey en üst ayarlarda hocam ya çok yüksek ya da Ultra.
Hocam söylesenize 1080p'de oynamadığınızı sabahtan beri. Normal değerleriniz.

Ben de size normal değil diyorum işte. Siz de throttle yiyor olabilirsiniz, arkadaş neredeyse 10 yıllık oyunu gözünüzde ne kadar büyütüyorsunuz. GTA 5'te 60'a kadar düşen FPS yeni AAA oyunlarda dibi görmesi lazım. Mümkün değil.

Hocam söylesenize 1080P'de oynamadığınızı sabahtan beri.

Aptalım hocam çok pardon. Normal midir değerler?

Normal hocam.

Hocam söylesenize 1080P'de oynamadığınızı sabahtan beri. Normal değerleriniz.

Throttle nasıl yiyeceğim hocam anlamadım.

Normal. MSAA 2X yapmanızı tavsiye ediyorum. FXAA'yı kapatın. En çok FPS düşüren ayarlardan bir tanesi Motion-Blur'dur. Zaten iğrenç bir efekti var. Post FX'i Normal'e çekin.

Throttle nasıl yiyeceğim hocam anlamadım.
Arkadaş 2K'da sizden yüksek FPS alıyor. Kesinlikle throttle yiyorsunuz hocam? Niye yemeyesiniz.

Normal. MSAA 2X yapmanızı tavsiye ediyorum. FXAA'yı kapatın. En çok FPS düşüren ayarlardan bir tanesi Motion-blur'dur. Zaten iğrenç bir efekti var. Post FX'i Normal'e çekin.

Arkadaş 2K'da sizden yüksek FPS alıyor. Kesinlikle throttle yiyorsunuz hocam? Niye yemeyesiniz.

Hocam nedeni ne diyorum throttle hakkında pek bilgim yok. Ve ben 1080p de 130 140 FPS alıyorum daha düşük değil.

Normal. MSAA 2X yapmanızı tavsiye ediyorum. FXAA'yı kapatın. En çok FPS düşüren ayarlardan bir tanesi Motion-Blur'dur. Zaten iğrenç bir efekti var. Post FX'i Normal'e çekin.

X2 yaptım hocam diğeri zaten kapalıymış. Post FX Ultra olarak duruyor normale mi çekeyim?

Geri
Yukarı