i7 13700K, 4070 Ti uyumlu anakart önerisi

Cevabınız için teşekkür ederim. Peki ekran kartı için ne diyorsunuz?

Hocam anakartınızda PC ex 4.0 varmış 4070 Ti da 4.0 bir kart yani takabilirsiniz buradaki sorun işlemciniz ve güç kaynağınız 4070 Ti beslemeye yetecek mi?

Bir fark yok hocam hatta fiyatı pahalı bile ayrıca mATX bir anakart yani daha ufak boyutta daha ufak boyut demek ATX anakartın sunacağı kadar M.2 slotu ve benzer slotları sunamaz demek.

Hocam anakartınızda PC ex 4.0 varmış 4070 Ti da 4.0 bir kart yani takabilirsiniz buradaki sorun işlemciniz ve güç kaynağınız 4070 Ti beslemeye yetecek mi?

Bir fark yok hocam hatta fiyatı pahalı bile ayrıca mATX bir anakart yani daha ufak boyutta daha ufak boyut demek ATX anakartın sunacağı kadar M.2 slotu ve benzer slotları sunamaz demek.

Doğru söylüyorsunuz daha güçlü bir işlemci ve güç kaynağına ihtiyaç var gibi duruyor.

Anladım o halde çok teşekkürler

Şeyi sormak istiyorum ben vaktin varsa, MSI 4070 Ti Gaming X Trio alacaktım ben ancak az önce stoklarda bitmiş şansıma, beklemekte istemiyorum onun yerine ASUS TUF Gaming 4070 Ti alsam nasıl olur?

Hocam ben sizin yerinizde olsam Galax alırdım.

4070 Ti için illa marka olsun diyorsanız stok bekleyin derim.

Soğutma olarak soğutma blokları kalın 4070 Ti'ların soğutmada sorun olmaz.

Hocam ben sizin yerinizde olsam Galax alırdım.

4070 Ti için illa marka olsun diyorsanız stok bekleyin derim.

Soğutma olarak soğutma blokları kalın 4070 Ti'ların soğutmada sorun olmaz.
Bilmediğim bir marka almak istemiyorum hocam Gaming x Trio'nun beyaz rengini alıcam o halde tamamdır sağolasın

Bilmediğim bir marka almak istemiyorum hocam Gaming x Trio'nun beyaz rengini alıcam o halde tamamdır sağolasın
Akakçe'de 23K civarına stokta görünüyor bir bakın isterseniz.

Pek bilinmedik bir marka değil Galax ama içinize sinmiyorsa almayın

İyi sosyaller dilerim.
Peki en fiyat/performans 4070ti Galax'mıdır ? Bir de 13600K-4070Ti için hangi anakartı önerirsiniz bütçe 6.5K ?

Ho.

Akakçe'de 23K civarına stokta görünüyor bir bakın isterseniz.

Peki en fiyat/performans 4070 Ti Galax'mıdır? Bir de 13600K-4070 Ti için hangi anakartı önerirsiniz bütçe 6.5k?

Hocam ayrı bir konu şeklinde açıp beni etiketlerseniz öyle yazayım bir de şimdi toplu taşımadayım bir 20 dakikaya dönüş yapma imkanım olacak.

Geri
Yukarı