i7 14. nesil K işlemci ne kadara toplanır?

Hocam birincisi çok teşekkür ederim ama ssd konston yada samsung istiyorum.İkincisi rame önerdiğiniz corsair mi daha iyi yoksa Hyperx mi?Üçüncüsü psuyu,monitörü,klavyeyi asus almayı düşünüyorum.

Ssd kingston

Hocam bana bu özelliklere göre önerirmisiniz i7nin eski nesilleri falanda olur.
Rica ederim dostum. Birincisi önerdiğim SSD okuma yazma hızı olarak Kingston ve Samsung'tan daha üst düzey. Ve araştırmalarım sonucu çok iyi bir marka ve kullananlar çok memnun. Önerdiğim anakart ile uyumlu tam performans alırsın. Anakart ve SSD gen4 olduğu için saniyede 7000 MB okuma 6000 küsür yazma hızı alabilirsin ki bu fiyata bu performans çok iyi.

İkincisi şuan i9 14. Nesil bir işlemci ona uyumlu anakart ram SSD ekran kartı önerisi yaptım. Bu parçalar ileriye yönelik seni uzun süre idare eder. Hem oyun hem de programlama konusunda.

Üçüncüsü Corsair marka ram daha iyi. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan ve memnun olunan bir ürün.

4. Sü Asus monitör 200 Hertz 0.5 MS tepki süresi olan monitörü pahalı. Kaldı ki Asus marka PSU, klavye mause set de fiyatı yükseltir. Monitör PSU klavye ve mause için i7'ye sistemi düşürmek mantıklı değil. İlerde bunlar daha rahat değişebilir. Ama ekran kartı anakart ve işlemci daha çok fiyatı artan ürünler. Fiyat böyleyken şimdi almanız daha mantıklı.

Düşüncem bu. Ha buna rağmen ben dediğim olsun dersen i7 sistem yapar dediğiniz ürünleri içeren farklı bir öneri yapabilirim.

Rica ederim dostum. Birincisi önerdiğim SSD okuma yazma hızı olarak Kingston ve Samsung'tan daha üst düzey. Ve araştırmalarım sonucu çok iyi bir marka ve kullananlar çok memnun. Önerdiğim anakart ile uyumlu tam performans alırsın. Anakart ve SSD gen4 olduğu için saniyede 7000 MB okuma 6000 küsür yazma hızı alabilirsin ki bu fiyata bu performans çok iyi.

İkincisi şuan i9 14. Nesil bir işlemci ona uyumlu anakart ram SSD ekran kartı önerisi yaptım. Bu parçalar ileriye yönelik seni uzun süre idare eder. Hem oyun hem de programlama konusunda.

Üçüncüsü Corsair marka ram daha iyi. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan ve memnun olunan bir ürün.

4. Sü Asus monitör 200 Hertz 0.5 MS tepki süresi olan monitörü pahalı. Kaldı ki Asus marka PSU, klavye mause set de fiyatı yükseltir. Monitör PSU klavye ve mause için i7'ye sistemi düşürmek mantıklı değil. İlerde bunlar daha rahat değişebilir. Ama ekran kartı anakart ve işlemci daha çok fiyatı artan ürünler. Fiyat böyleyken şimdi almanız daha mantıklı.

Düşüncem bu. Ha buna rağmen ben dediğim olsun dersen i7 sistem yapar dediğiniz ürünleri içeren farklı bir öneri yapabilirim.
Bakacağım hocam teşekkürler.

Öneri yapma biçimin yanlış. SSD okuma ve yazma hızlarına bakilarak önerilmez. Corsair marka ram neye göre daha iyi? Biraz daha açar mısın? Hz değeri ve MS değerine göre monitör de önerilmez. Monitör ekran teknolojisi, kontrast gibi şeylere bakarak önerilir. Araştırmadan öneri yapma.

Daha modelin ismini doğru yazmışsın. Piyasada bir sürü kaliteli parça var. Gitmişsin tüm kronik sorunlu ve dandik parçaları önermişsin.
Ben sitede yazan başlığı kopyalayıp yapıştırdım. Ayrıca linkini de kattım. Kardeş benle sorunun varsa tartışma çıkarma burda. Yok harf yanlış şu yanlış bu yanlış ufak tefek şeyleri gelip burda ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım. Adam gibi kardeşim şu üründe şu sıkıntı var şu olsa daha iyi olur de canımı ye. Burda sanki kara cahil muamelesi yapamazsın yaptırmam da. Bu son uyarım!!

Sen önce git Galaxy markasına bak. Çöp gibi ne olduğu belirsiz markayı önermişsşn bana burda edebiyat yapma bilmişlik hiç yapma. Ben dahil kimse en iyisi değil.

Ben sitede yazan başlığı kopyalayıp yapıştırdım. Ayrıca linkini de kattım. Kardeş benimle sorunun varsa tartışma çıkarma burada. Yok harf yanlış şu yanlış bu yanlış ufak tefek şeyleri gelip burada ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım. Adam gibi kardeşim şu üründe şu sıkıntı var şu olsa daha iyi olur de canımı ye. Burada sanki kara cahil muamelesi yapamazsın yaptırmam da. Bu son uyarım!

Sen önce git Galaxy markasına bak. Çöp gibi ne olduğu belirsiz markayı önermişsşn bana burada edebiyat yapma bilmişlik hiç yapma. Ben dahil kimse en iyisi değil.

Araştırmadan yorum yapıyorsun foruma geldiğinden beri. Bu arada Galaxy değil Galax. Galax çöp bir marka değil. Bunu öğren. Sana cahil demiyorum. Önerdiğin parçaların kötü olduğunu söyledim. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Ben en iyisiyim diye bir iddiam yok. Daha iyi öneri yaparsınız öğrendikçe. Gametech gibi markaları araştırın. Aşırı kötü parçalar üretiyorlar. SSD'leri okuma ve yazma hızlarına göre önermezsiniz. DRAM ve 3dnand gibi şeylere bakarak önerirsiniz.

Öneri yapma biçimin yanlış. SSD okuma ve yazma hızlarına bakilarak önerilmez. Corsair marka RAM neye göre daha iyi? Biraz daha açar mısın? Hz değeri ve MS değerine göre monitör de önerilmez. Monitör ekran teknolojisi, kontrast gibi şeylere bakarak önerilir. Araştırmadan öneri yapma.

Kullananların deneyimleri markanın geçmişi kullandığı yeni teknolojilere göre ve fiyat performansın verdiği değere göre öneri yapıyorum. Araştırma yapmadığımı nereden çıkardın. Bu SSD'yi ben aldım yarın elimde. Almadan burada konu açtım ve herkes çok iyi seçim dediler ve ürün için gerekli tüm her şeyi söylediler. Ben de buna binaen daha da araştırdım ve sonunda almaya karar verdim.

Ben değerlere göre değil bu ürünü daha önce alıp kullanmış insanların önce yorumlarına bakar sonra bu monitör hakkında detaylı bilgi veren karşılaştırma yapan makake videolara bakar sonra öneri yaparım. Yanlış bir şey var mı? Araştırma yapmadığımı söylüyorsun bunu yapma birader. Hadi gecen güzel olsun.

Kullananların deneyimleri markanın geçmişi kullandığı yeni teknolojilere göre ve fiyat performansın verdiği değere göre öneri yapıyorum. Araştırma yapmadığımı nereden çıkardın. Bu SSD'yi ben aldım yarın elimde. Almadan burada konu açtım ve herkes çok iyi seçim dediler ve ürün için gerekli tüm her şeyi söylediler. Ben de buna binaen daha da araştırdım ve sonunda almaya karar verdim.

Ben değerlere göre değil bu ürünü daha önce alıp kullanmış insanların önce yorumlarına bakar sonra bu monitör hakkında detaylı bilgi veren karşılaştırma yapan makake videolara bakar sonra öneri yaparım. Yanlış bir şey var mı? Araştırma yapmadığımı söylüyorsun bunu yapma birader. Hadi gecen güzel olsun.
Önerdiğin SSD kötü değil zaten. Samsung ve Kingstondan daha iyi olduğunu iddia etmişsin. Bu yanlıştır. Daha önce alıp kullanmış insanlar SSD'den ne kadar anlıyor buna da dikkat etmek lazım.

Bakacağım hocam teşekkürler.
Rica ederim dostum. Eğer kararın herşeye rağmen i7 olsun dersen ona göre bir öneri tekrar yaparım. Gecen güzel olsun.

Önerdiğin SSD kötü değil zaten. Samsung ve Kingstondan daha iyi olduğunu iddia etmişsin. Bu yanlıştır. Daha önce alıp kullanmış insanlar SSD'den ne kadar anlıyor buna da dikkat etmek lazım.
Daha iyi olduğunu demedim Kingston ve Samsung o ücretlere o değerleri veren f/p ürünü yok. Bunu kastetmek istedim kardeş. Herşeyi uç noktalara götürme. Bu tartışma burda bitsin bence.

Ayrıca anlayanların makalelerini okuyorum karşılaştırma ve detaylı inceleme yapanların videolarını da izliyorum merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı