i7 14700K RTX 4090 TUF sisteme kasa önerisi

Bütçe
5000

NonstopS

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, sizlerin fikirlerinize ihtiyacım var.
Topladığım sistem için kasa arıyorum şu an hem F/P olarak hem de hava sirkülasyonu ve fan sayısı açısından Dark maxima V30 düşünüyorum.
Alternatif olarak nedenleriyle birlikte önerilerinizi bekliyorum. Sistem şu şekilde;
Anakart: MSI Tomahawk B760.
İşlemci: i7 14700K.
E. Kartı: NVIDIA RTX 4090 TUF.
S. Soğutucu: DeepCool LS720 s Zero Dark.
G. Kaynağı: MSI MEG AI1300p.

Son düzenleme:
Kasadan evvel anakart işlemci uyumsuzluğu var, önce onu çözün. AMD anakart seçmişsiniz.
Anakart modelini yanlış yazmışım, düzelttim. Kusura bakmayın.. :)

Kasa olarak bunu öneririm ama sistemin tek sorunu kasa değil sanki? Intel işlemciye AMD anakart seçmişsiniz.
Kasanın V30'a oranla farkları nedir acaba, açıkcası Lian Li ile çok karşılaştım fakat kullanıcı deneyimleri ve diğeri ile farklarını da belirtirseniz çok memnun olurum.

Anakart modelini yanlış yazmışım, düzelttim. Kusura bakmayın.. :)

Kasanın V30'a oranla farkları nedir acaba, açıkcası Lian Li ile çok karşılaştım fakat kullanıcı deneyimleri ve diğeri ile farklarını da belirtirseniz çok memnun olurum.
Çok geniş kasa. En uzun ekran kartlarını takabilirsin, yüksek kule tipi soğutucular da takabilirsin. Hava akışı da gayet iyi.

Çok geniş kasa. En uzun ekran kartlarını takabilirsin, yüksek kule tipi soğutucular da takabilirsin. Hava akışı da gayet iyi.
Gördüğüm kadarıyla iç hacimde pek fark yok V30 ile arasında ama önerdiğiniz kasa çelik ve daha yüksek boyutlu fanları destekliyor. Çelik olması ve fan ebatlarından dolayı şuan bu önerinize daha yatkınım. Daha fazla öneriye açığım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı