i7 14700K Sistem toplama

Galax için demedim, Zotac için dedim. Muhtemelen bu markalar da böyledir diye düşünüyorum piyasa babaları varken. Lakin siz memnunsanız beni bağlamaz.
Zotac'ın orta seviyesine yorum yapamam çünkü hiç elime geçmedi ama üst seviyesi hiç üzmedi. Sizi bağlamayabilir fakat yaptığınız yorumlar birini bağlar çünkü öneri bekleyen birisi bu yorumları gördükçe bir karmaşada bulur kendini.

Zotac'ın orta seviyesine yorum yapamam çünkü hiç elime geçmedi ama üst seviyesi hiç üzmedi. Sizi bağlamayabilir fakat yaptığınız yorumlar birini bağlar çünkü öneri bekleyen birisi bu yorumları gördükçe bir karmaşada bulur kendini.
Dostum ben hür irade ve hakkımla fikrimi belirttim. Tecrübe ettim ve sonuçlarını aktarıyorum? Sizlere batan ne tam olarak, yanlış düşünceyse yanlış düşünce bu konu sahibi veya başkaları kendi kafasında olayı idrak edemeyip, tartamıyor mu?

Konu sahibi 14. nesil yerine 7800x3d'li bir sistem dizmesi çok daha iyi olur, hali hazırda en güçlü işlemci o ve rakiplerine göre ileriye dönük maliyet avantajı var.

Dostum ben hür irade ve hakkımla fikrimi belirttim. Tecrübe ettim ve sonuçlarını aktarıyorum? Sizlere batan ne tam olarak, yanlış düşünceyse yanlış düşünce bu konu sahibi veya başkaları kendi kafasında olayı idrak edemeyip, tartamıyor mu?

Bilmediğin için Galax ve zotaca sallayıp MSI ve ASUS harici boş demen batıyor var mı sorun? İchill, GameRock, iGame modelleri Gaming X ve ROG STRIX'le kapışabilen modeller, bilmeden yorum yapmayın, yapıyorsanızda yanlış yaptığınızı kabul edin.

Bak bu mevzu bin defa tekrarlandı ve her seferinde sen vardın işin içinde. Konu sahibinin kafasını bullandırmaya gerek yok, bahsi geçen markalar yurtdışında onlarca olumlu incelemeye ve topluluk desteğine sahip yavana atılacak bir şey değil. Sanarsın monster öneriyoruz adama, Konu sahibi burayı okuyorsa bahsi geçen markaların top seviye modelleri asla üzmez, gönül rahatlığıyla alabilir he fiyat olarak rog gibi modellere yakın ise şahsi tercihim yine rog olurdu.

Bak bu mevzu bin defa tekrarlandı ve her seferinde sen vardın işin içinde. Konu sahibinin kafasını bullandırmaya gerek yok, bahsi geçen markalar yurtdışında onlarca olumlu incelemeye ve topluluk desteğine sahip yavana atılacak bir şey değil. Sanarsın monster öneriyoruz adama, Konu sahibi burayı okuyorsa bahsi geçen markaların top seviye modelleri asla üzmez, gönül rahatlığıyla alabilir he fiyat olarak rog gibi modellere yakın ise şahsi tercihim yine rog olurdu.
Konu sahibi arkadaş, denilenleri kendi kafanda tartabilirsin arkadaşların dediğine de bakıp kendin tecrübe edebilirsin.

Zotac Twin Edge serisinden uzak dur diyorum sadece. Hayırlı olsun şimdiden.

Konu sahibi arkadaş, denilenleri kendi kafanda tartabilirsin arkadaşların dediğine de bakıp kendin tecrübe edebilirsin.

Zotac Twin Edge serisinden uzak dur diyorum sadece. Hayırlı olsun şimdiden.

Seri falan belirtmemişsin direkt zotaca sallamışsın, neyse daha fazla uzamasın ki konu mesajlarımızla kirlenmesin.

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim. Herkesin önerisine bakıp olumlu olumsuz yönlerini değerlendirip ona göre sistemi toplamaya çalışıyorum. Açıkcası farklı öneriler geldikçe az önce bir arkadaşın dediği gibi karmaşa yaşıyorum :) lütfen kendi aranızda tartışmaya girmeyin. Şunu şöyle yapsan daha iyi olur dediğiniz şeyleri yazarsanız ben de ona göre kararlaştırıp siparişi vermeyi düşünüyorum. Hepinize tekrardan teşekkür ederim. Konuyu takipteyim hâlâ :)

Geri
Yukarı