i7 2360QM ve GT520M Valorant kaldırır mı?

rilou

Hectopat
Makaleler
1
i7 2360QM var. Bir de GT520M ve 4 GB RAM'im var. En düşük 720P ayar yaparsam rahat oynar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil simgesine sağ tıklayın> Güç seçeneklerine basın>Ek planları göster'e tıklayın>Yüksek performans' tıklayın.

Eğer işe yaramazsa son bir çözümüm daha var, onu da yazarım.
@Silinen üye işe yaradı mı?
Teşekkürler.
Ülkeye siber saldırı var diye biliyorum, Discord o yüzden çoğu kişi de sorunlu, ben de yaşıyorum sorun.

Edit: Telefondan kullanarak çözebilirsiniz.
Bir şey daha soracaktım. Bilgisayarımdan çok fan sesi çıkıyor.

Teşekkürler.

Bir şey daha soracaktım. Bilgisayarımdan çok fan sesi çıkıyor.
Maalesef bu işlemi yapınca bilgisayar işlemciye biraz yükleniyor, ses yüksek ihtimalle stok fandan geliyordur, bilgisayara birşey olmaz, ama işlemcinin ısınma durumu olursa, macununu değiştirmeyi unutmayın, işlemci 50-70 dereceleri bazen bulacaktır.

Maalesef bu işlemi yapınca bilgisayar işlemciye biraz yükleniyor, ses yüksek ihtimalle stok fandan geliyordur, bilgisayara birşey olmaz, ama işlemcinin ısınma durumu olursa, macununu değiştirmeyi unutmayın, işlemci 50-70 dereceleri bazen bulacaktır.
Laptopum var ama.
Maalesef bu işlemi yapınca bilgisayar işlemciye biraz yükleniyor, ses yüksek ihtimalle stok fandan geliyordur, bilgisayara bir şey olmaz, ama işlemcinin ısınma durumu olursa, macununu değiştirmeyi unutmayın, işlemci 50-70 dereceleri bazen bulacaktır.

Peki NVIDIA'yı nasıl peformans moduna alacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı