i7 2600 3.40 GHz işlemci alınır mı?

Ekran kartınızı öğrenebilir miyim?
Sonunda doğru soru sorulmuş.

i7 2600 kullandım bir ay öncesine kadar. Kötü değil o nesil bir işlemci için. Ancak güncel ekran kartları ve oyunlar için yetersiz kalıyor.

Ekran kartınız HD5850 imiş. 1GB VRAM'li kart ile BF1 düzgün oynanmıyor. Aşırı düzeyde stutter oluyor. Sırf BF1 oynamak için böyle bir yükseltme yapacaksanız yapmayın bence.

Başta i5 3470 almayı düşünüyordum fakat BF 1 de istediğim değerleri pek vermiyor ama idare ederdi fakat sonra i7 2600'e baktım rahat 60 FPS üstü veriyor. Sahibinden'den baktığımda bu ilanı buldum:"https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-2-nesil-toptan-ve-perakende-1087172212/detay " fakat Param Güvende olmadığından içimde bir korku var ama satıcıda dolandırıcı gibi durmuyor sizce ne yapayım?(anakart 1155 pin )

Hocam i5 ve i7 3. nesilleri kullanmiş bulunmaktayim. Zamanında ve şu an APU Ryzen 5 5500 kullanmama rağmen çok daha üstün performans alıyorum. Elbet kullandığımı alın demiyorum lakin Ryzen'li sisteme bakın önbellek olsun çekirdek olsun mantıksal işlemciler olsun ayni fiyata daha güzel işlemci alirsin. Ryzen olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı