i7-2600 GTX 1060 6 GB sistem olması gerekenden yavaş çalışıyor

DarkRain

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Sistemimi güncellediğimden beri çok ağır çalışıyor, tertemiz sistem kurdum ama gene aynı sorun sıcaklıklarda, disk, RAM kullanımlarınsa bir aıkıntı yok. Oyunlarda sıkıntı yok ama masaüstünde ve Chrome'da sürekli donmalar meydana geliyor. Windows'un kurulu olduğu HDD'nin sağlığı %70 ondan olabilir mi? SSD alsam düzelir mi?

Sistemim:
i7-2600.
16 GB DDR3 1333 MHz.
GTX 1060 6 GB.
500W High Power PSU.
ECS H61 Micro ATX anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Sistemimi güncellediğimden beri çok ağır çalışıyor, tertemiz sistem kurdum ama gene aynı sorun sıcaklıklarda, disk, RAM kullanımlarınsa bir aıkıntı yok. Oyunlarda sıkıntı yok ama masaüstünde ve Chrome'da sürekli donmalar meydana geliyor. Windows'un kurulu olduğu HDD'nin sağlığı %70 ondan olabilir mi? SSD alsam düzelir mi?

Sistemim:
i7-2600.
16 GB DDR3 1333 MHz.
GTX 1060 6 GB.
500W High Power PSU.
Evet bence de HDD sorunlu olduğundandır. Windowsu bir SSD'ye kurarsan baya fark edecektir.

Sistemim:
i7-2600.
16 GB DDR3 1333 MHz.
GTX 1060 6 GB.
500W High Power PSU.
HDD sorunlu olmasa bile sıkıntı çıkarır zaten. Şu zamana kadar bende HDD kullanıyordum kendime eziyet ediyormuşum resmen.

Geri
Yukarı