i7 2600 R7 240'a darboğaz yapar mı?

yayınlarda drop giriyor i3-2100 yetmediği için bu işlemciyi almak istedim.

1050 Gaming alacaktım i3-2100 çok sağlam darboğaz yaptığını görünce vazgeçtim zaten ekran kartı alırsam PSU almam gerekecek bir de yeni kasa kasaya sığmıyor ekran kartı D:
Yayınlara drop giriyorsa sebebi işlemci değildir büyük ihtimalle. İnternet hızını ya da ayarları kontrol et.

Sonuçlara bakarsan yapmayacaktır zaten dostum, darboğaz demek işlemcinin ekran kartının hızına yetişememesi demek. R7 240 için i3 2100 yeterli olacaktır, i7 2600 Fazla güçlü gelecektir. En altakki yazıdada bunu belirtiyor. İstersen değiştirebilirsin tabii ki, ama dediğim gibi i3 2100 Kullansan da sorun olmaz.

Önericeğim bir kart vardı ama chipset arızası ile uğraşırsın R7 370 de sağlam bir kartdı önceki kartım ama chipset onlarda genel sorunmuş basitinden 1050 Ti almaya çalış VRAM yönünde idare eder.

Önericeğim bir kart vardı ama chipset arızası ile uğraşırsın R7 370 de sağlam bir kartdı önceki kartım ama chipset onlarda genel sorunmuş basitinden 1050 Ti almaya çalış VRAM yönünde idare eder.
1050Tİ de darboğaz olur hocam maksimum 950 en iyi seçim olacaktır veya 760.

GT 750 GTX 750 düşündüm yine darboğaz derdi :( ve ekran kartı alırsam üstüne PSU alma masrafı çıkıyor ondan alamıyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim i7-2600 alıyorum :D

Geri
Yukarı