i7 2600 RX 560 sistem için 350W PSU yeterli mi?

Vermeil

Femtopat
Daha fazla  
MSI H61m p31/w8 anakart
i7 2600 islemci
RX 560 4 GB ekran kartı
120 GB SSD
500 GB hard disk
8+2 DDR 3 RAM 1333 MHz
PSU 350W ISO 450PP
Thermalfly diye stock sogutucunun biraz büyüğü bir sogutucum var. Snowman M200 almak istiyorum fakat arkadaşım 2 3 aya bilgisayarın kapanip acilmaya baslar dedi ucu ucuna yetiyormus. Snowman M200 alsam sorun olur mu?

MSI H61m p31/w8 anakart
i7 2600 islemci
RX 560 4 GB ekran kartı
120 GB SSD
500 GB hard disk
8+2 DDR 3 RAM 1333 MHz
PSU 350W ISO 450PP
Thermalfly diye stock sogutucunun biraz büyüğü bir sogutucum var. Snowman M200 almak istiyorum fakat arkadaşım 2 3 aya bilgisayarın kapanip acilmaya baslar dedi ucu ucuna yetiyormus. Snowman M200 alsam sorun olur mu?
Hocam en ince bloklu stok soğutucu bile yeterli olur o işlemciye.

MSI H61m p31/w8 anakart
i7 2600 islemci
RX 560 4 GB ekran kartı
120 GB SSD
500 GB hard disk
8+2 DDR 3 RAM 1333 MHz
PSU 350W ISO 450PP
Snowman M200'e ne gerek var ki? Şuanda işlemcin ısınıyor mu?

Snowman M200'e ne gerek var ki? Şu anda

Islemciyi taktirmak icin PC ciye verdim BIOS guncellememisler 3 4 tanede pin yamultmuslar islemci olmuyor dediler eve geldim guncelledm taktim islemci 96 dereceleri goruyor yukte, ama termal macunu diger islemciden alip sürdüm.

Sogutucudanfa suphelendim, onun icin almayi düşündüm

Hocam en ince bloklu stok soğutucu bile yeterli olur o işlemciye.
95 tpd degeri oldugu icin emin olamiyorum

Sogutucudanfa suphelendim, onun icin almayi düşündüm
Yok hocam, termal macun yüzünden olmus yüksek ihtimalle. Yeni bir macun alıp sürmeni tavsiye ederim. Bu arada gecmis olsun o tür bilgisayarcılar en nefret ettigim seylerden biri, yazık gercekten. Zamanın varsa hakkını ara. Termal macun için ayıracagın bütceyi söylersen öneri yapabilirim.

Termal macun olarak Thermal Grizzly hydronaut mu oyle bir şey soyledim 1 gram 11/8w gibi bir degeri var.

Bilgisayarciya yazdim sadece görüldü attı, sikayet etmeklede uğraşmak istemiyorum açıkçası uzun süreçli bir iş.

Güzel, kaliteli macun.

Hocam başkalarınında yanmaması için bence şikayet edip hakkını alman çok daha iyi olur. Tabii senin bileceğin iş.

Google sayfalarina degerlendirme yaptım, sadece. Anakart pinlerinin eğilmesi beni üzdü ileride zarari olur mu?

Google sayfalarina degerlendirme yaptım, sadece. Anakart pinlerinin eğilmesi beni üzdü ileride zarari olur mu?
Pinler birbirine değiyor mu? Değiyorsa kısa devre yapabilir anakart. İleride RAM slotlarında sıkıntı, SATA bağlantılarında problem olabilir. Hiçbir şey de olmayabilir. Şans işi.

Pinler birbirine değiyor mu? Değiyorsa kısa devre yapabilir anakart.
Tam emin değilim bilgisayar açılınca bıraktım öyle. Cumartesi macun gelince bakarim tekrardan

Suan bilgisayari uzun sure açık tutmakta istemiyorum fazla ısınıyor macun az oldugu için

Geri
Yukarı