i7 2600 RX 570 sistem kendi kendine reset atıyor

TheJakall

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda olur olmadık yerlerde bir anda resetleme sorunu var. Ne yaptıysam çözemedim, priz denedim, ekran kartı driveri sildim yükledim format attım yok arkadaş yok. Sıfır Power Supply aldım Zoko 600W 80+ 1,5 ay oldu daha. RAM'leri değiştim yok işlemci değiştim yok format attım yok delirmek üzereyim.
Olay görüntüleyicisinde sorun kernel 41 Power ve distributedcom 10016 olarak gözüküyor ne yapacağımı bilmiyorum başına gelen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Sistem bileşenleri.
i7 2600 3.40 GHz.
RX 570 8 GB Nitro.
500 GB SSD.
DDR 3 Kingston RAM.
Gigabyte Z77 D3h anakart.

Anakart tan olabilir.Sonuçta eski bir kart bobinlerde şişme varmı anlayabiliyorsanız bir bakın.Diğer seçenek ekran kartı.Furmark a sokun ekran kartını yükte kapanacak mı pc .

Anakart tan olabilir.Sonuçta eski bir kart bobinlerde şişme varmı anlayabiliyorsanız bir bakın.Diğer seçenek ekran kartı.Furmark a sokun ekran kartını yükte kapanacak mı pc
Anakart tan olabilir.Sonuçta eski bir kart bobinlerde şişme varmı anlayabiliyorsanız bir bakın.Diğer seçenek ekran kartı.Furmark a sokun ekran kartını yükte kapanacak mı pc .
Furmarkta saatlerce test ettim sorun yok. 4 saat 5 saat oyun oynuyorum sorun yok nerde nasıl reset atacağı belli olmuyor sıksık tarayıcılarda reset atıyor oyunlarda çok nadir oluyor.

Geri
Yukarı