İ7 2600 Sistem Upgrade

Bilgisayarınızın özelliklerine bakılırsa, casper kullanıyorsun. Çünkü benim PC 4.5 yıllık ve casper; aynı özelliklerde. HD 6750 ekran kartı ve i7 2600 işlemci var. Anakart pegatron olduğundan alacağım yeni bir ekran kartında sıkıntı olur mu acaba? Sen anakartı değiştirmeyi düşünüyor musun? Yoksa gereksiz mi?

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim..

Asus çok hoşuma gittiği için kararım oydu yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim...

Benim bilgisayarda:Intel(r) Core TM i7-2600 CPU @ 3.40 GHz 8 CPUs 3.4 GHz bu işlemci mevcut.
bende diyorum ki komple bi pc toplucağıma bi ekran kartı bi kasa bide SSD alırım diyorum yeter diyorum ya yinede toplamış oluyorum ama
işlemcim o kadar kötü olduğunu sanmıyorum zaten işlemcilerin fiyatlarını herkes biliyor boşuna masraf yapmakta istemiyorum
düşüncem bu ... Önce kasa sonra ekran kartı sizin bi öneriniz varmıydı şimdiden çok teşekkür ederim technopat üyeleri :)

Bilgisayarınızın özelliklerine bakılırsa, casper kullanıyorsun. Çünkü benim PC 4.5 yıllık ve casper; aynı özelliklerde. HD 6750 ekran kartı ve i7 2600 işlemci var. Anakart pegatron olduğundan alacağım yeni bir ekran kartında sıkıntı olur mu acaba? Sen anakartı değiştirmeyi düşünüyor musun? Yoksa gereksiz mi?

ayken kardeşim dediğin gibi aynı bilgisayardan kullanıyoruz.. hayır ekran kartı anakarta bakmıyor GDDR5 alıcam bende benimde işlemcim pegatrondu sadece 1333Mhz destekliyordu ben onu ucuz bi anakart ile değiştirdim ve 1600 destekleyen aldım sonra ramlarimi yükselttim kardeşim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı