i7 2600 ve Asus H61M-K uyumu

0-FuRKaN-0

Hectopat
Arkadaşlar size bir sorum olacak. Benim Asus H61M-K anakartım var ben bu anakarta i7 2600 takmak istiyorum. Anakartım DDR3 1155 pin uyumlu mu? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, önemli olmasaydı hortlatmazdım. Bu anakartın bu işlemciye sitesine göre desteği yok, fakat işlemciyi taktığımızda görüntü geliyor ve bu CPU desteklenmemektedir hatası veriyor, F1'e basarak devam edebiliyoruz lakin bir sorun olur mu acaba? Uzun yıllardır bu anakartı kullanan birisi cevaplarsa çok sevinirim.

Merhaba, önemli olmasaydı hortlatmazdım. Bu anakartın bu işlemciye sitesine göre desteği yok, fakat işlemciyi taktığımızda görüntü geliyor ve bu CPU desteklenmemektedir hatası veriyor, F1'e basarak devam edebiliyoruz lakin bir sorun olur mu acaba? Uzun yıllardır bu anakartı kullanan birisi cevaplarsa çok sevinirim.

Dostum kusura bakma ama yardımcı olamayacağım. O işlemciyi almadım, direkt sistemi değiştirmiştim. Ama yukarıdaki bir arkadaş uyumlu yazdığına göre devam etmende pek bir sıkıntı yoktur bence. Ama sen yine de bir araştır.

Herhangi bir sorun yaşadın mı*

Geri
Yukarı