i7 2600 ve GTX970 Darboğaz Olur mu?

Jaykover

Kilopat
Yer
Beyoğlu
Daha fazla  
Arkadaşlar;

Konu başlığından da anlaşılacağı gibi i7 2600, GTX 970'e darboğaz yapar mı? Ya da GTX 980Ti'a?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 970 ile bu sistem Dar Boğaz yapmıyor. Burada izlediğim videoya göre İ7 2600 işlemciye GTX 970 çok rahat bir şekilde takılabilir. Fakat GTX 980Ti hakkında bir şey söyleyemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Broadwell bir sistem toplayacakken Skylake, Skylake toplayacakken Haswell-E'ye savrulup en sonunda mevcut sistemi hafif güçlendirip Cannonlake'i baklemeye karar vermiş durumdayım. Karar verdim derken ne kadar doğru bir karar onu bile bilmiyorum diyebilirim. Zira Skylake'te tam DDR4 desteğinin bulunmadığı, DDR4 için Cannonlake'in beklenmesi ya da Haswell-E'ye yönelinmesi gerektiği, dahası Skylake sistemlerin bu kadar tuzlu olmasının yanında bükülüp yamulması ile ilgili bir çok yazı okudum. Doğru olan nedir? Sizlerin fikirlerini alabilir miyim?

@Ali Güngör cevap alamıyorum, siz yardımcı olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı