i7-2600K sistem önerisi

Bu işlemciyi 5GHz'e çıkaranlar var. Tahminimce 4 ısı borusu olan bir hava soğutma ile 4.5+GHz görülebilir. Tab'i anakartın da desteklemesi lazım ve o anakartın destekleyeceğini sanmıyorum. Mosfet soğutması yok ve faz sayısı gördüğüm kadarıyla az. Onun haricinde bu sistemle RX580 kullanmanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemciyi 5GHz'e çıkaranlar var. Tahminimce 4 ısı borusu olan bir hava soğutma ile 4.5+GHz görülebilir. Tab'i anakartın da desteklemesi lazım ve o anakartın destekleyeceğini sanmıyorum. Mosfet soğutması yok ve faz sayısı gördüğüm kadarıyla az. Onun haricinde bu sistemle RX580 kullanmanızı öneririm.

Hangi anakartı önerirsiniz? R9 380 4G 256 Bit'den daha mı iyi RX580?

Hocam 580 darboğaz yapmaz mı?

Beğendiğimden (ASUS R9 380 4 GB 256Bit) dahamı iyi olur.

Bellek konusunda R9 380 daha iyi duruyor. Ama daha iyi veya daha kötü diyemem. İkinci ve üçüncü nesil i7 sistemlerimde 770 kullandım. GK104 ekran kartı çipi overclock için çok esnekti. Hala slave Node olarak kullanmaya devam ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı