i7 2670qm sistem oyun performansı nasıldır?

Oyun Makinesi

Hectopat
i7 2670qm (2.nesil)
8 GB RAM.
2 GB ekran kartı.
128 GB SSD.
750GB HDD.

Donanım bilgim yok GTA San Andreas'a bir sürü modlar kurup oynayacağım çok mod kurunca GTA San Andreas kasar mı bu sistemde? Ve CS 1.6 tarzı takılacagim sizce bu laptop yeterli mi GTA 5 oynattığı söyleniyor hangi ayarlarda oynarım? Fiyatı 3.250 de anlaştık bu fiyata değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının tam modeli nedir?
abi senden birşey rica edebilir miyim geçen seneden beri para biriktiriyorum her aldığımı kenara attım 3.250 TL para yaptım lakin hepsini de bu laptopa vermek istemiyorum 5 parasız kalırım diğer türlü senden ricam bu isteklerime uygun sahibinden de bana uygun fiyatlı bir laptop linki atarmisin bana sorun yaşaymayacak tam da buna göre olan rica ederim

Abi senden birşey rica edeceğim geçen seneden beri para biriktiriyorum her aldığımı kenara attım toplam 3.250 TL param oldu ama hepsini de laptopa vermek istemiyorum 5 parasız kalacağım diğer türlü senden rica ederim bana sahibinden.com dan tam bu kriterlere uygun sorun yaşatmayacak 2.500 2.800 bandında laptop oneririmisin linklerini atarmisin rica ederim

Abi senden birşey rica edeceğim geçen seneden beri para biriktiriyorum her aldığımı kenara attım toplam 3.250 TL param oldu ama hepsini de laptopa vermek istemiyorum 5 parasız kalacağım diğer türlü senden rica ederim bana sahibinden.com dan tam bu kriterlere uygun sorun yaşatmayacak 2.500 2.800 bandında laptop oneririmisin linklerini atarmisin rica ederim

Dostum piyasa biraz yüksek, bu özelliklerde bir laptop için özellikle ekran kartı GT 650M ve üzerindeyse fiyat fazla değil. Bence oyun için laptoptan vazgeç masaüstü topla yavaş yavaş. 7-8Kdan aşağı fiyatta olup düzgün oyun oynatan laptop pek görmüyorum.

Geri
Yukarı