Satılık i7 3.5GHz 3770k + Thermal Take Kasa + 23" AOC 3D Monitör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Monitörü tek satabilirsin bence parça satışına girmiyor nasıl olsa. Elinde monitörü olan biri sadece kasayı almak istese satmayacak mısın? Sadece monitörün fiyatı uygunsa almayı düşünebilirim.

Monitörü tek satabilirsin bence parça satışına girmiyor nasıl olsa. Elinde monitörü olan biri sadece kasayı almak istese satmayacak mısın? Sadece monitörün fiyatı uygunsa almayı düşünebilirim.

Tabiki haklısın. Fakat amacım parça parça satmak değil. Satılır ise komple satmak yoksa bu şekilde kalabilir. Yerine monitör yada farklı bir parça almayı düşünmüyorum. Herhangi bir parça satılırsa da sistemi kullanamayacağım için sıcak bakmıyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

Monitor ve ups olmadan alabilirim satmayi dusunursen sadece kasa fiyati ne kadar olur?

Monitörde herhangi bir deformasyon ya da piksel ölmesi gibi bir durum var mı, ayrıca ödeme Paypal ya da banka havalesi ödemeyi nasıl kabul ediyorsun?

Hayırlı satışlar. Maus en sevdiğim mauselerden biridir.

Şu an Monitörü o kadar çok almak istiyorum ki ama para harcayamam fiyatı da çok uygun 5-6 güne kadar satılmazsa maaş yatınca almayı düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı